جوانسازی پوست در تهران و ماساژ صورت

جوانسازی پوست چگونه ما را جوان تر از سن‌مان نشان می‌دهد؟

همانطور که می‌دانید مراقبت از پوست یک کار همیشگی و دائمی است و فرد می‌بایست بطور مرتب از پوست خود محافظت نماید و اینکار را اولویت روزانه خود قرار دهد. پوست خوب باعث نشاط صورت و افزایش اعتماد به نفس فرد می‌شود. از آنجا که فرد ممکن است هزینه‌های بالایی را برای مراجعه به متخصص پوست و همچنین  وقت زیادی را برای امتحان کردن راه و روش‌های درمان پوست خود صرف کند و نتایج دلخواه خود را نگیرد پس بهتر است با مشاوره و تحقیق جهت محافظت از پوست خود و درمان‌های پوستی راه درستی را انتخاب کنیم تا همیشه جوانتر از سن خود به نظر برسیم.

در ادامه می‌خواهیم شما را با دستگاه جدید چند کاره بنام آکوا فیشیال که یک دستگاه مدرن جهت جوانسازی پوست و ماساژ پوست صورت می‌باشد آشنا کنیم. در ابتدا بهتر است بگوییم که چرا این دستگاه را چندکاره می‌نامیم! زیرا چند راه و روش‌های درمان و جوان‌سازی پوست را همزمان با هم انجام می‌دهد در واقع این دستگاه چندکاره ترکیبی از دستگاههای میکرودرم، آراف و کول، التراسونیک، آیس رولر، اکسیژن رسان و ماسک ال ای دی است که تمام این موارد نقش جوانسازی و شفاف شدن پوست را دارند.

جوانسازی پوست در تهران در بهترین مرکز جوان سازی پوست تهران و تعرفه هزینه و قیمت جوانسازی پوست صورت و بهترین مرکز آموزش جوانسازی پوست توسط فاطمه حبشی

در ادامه به چند مورد مرتبط از جوانسازی پوست و ماساژ پوست صورت اشاره می‌کنیم.

میکرودرم

یک روش نوین برای درمان پوست و کاهش لک‌های پوستی است و همچنین باعث شفافیت پوست می‌شود. در واقع این دستگاه نوعی لایه‌برداری و پاکسازی پوست می‌باشد و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی آن باعث کلاژن سازی در پوست می‌شود. این روش کاملاً بدون درد بوده و حساسیت در فرد ایجاد نمی‌کند و در واقع نوعی ماساژ صورت می باشد.

آراف

دستگاه آراف حرارتی را در زیر بافتهای پوستی صورت ایجاد کرده که باعث سفت شدن پوست می‌گردد. در واقع باعث تحریک و تولید سریع کلاژن در پوست می‌گردد که چین و چروک‌های سطحی پوست را از بین می‌برد و به فرد پوستی درخشان و شاداب می‌بخشد.

جوانسازی پوست در تهران در بهترین مرکز جوان سازی پوست تهران و تعرفه هزینه و قیمت جوانسازی پوست صورت و بهترین مرکز آموزش جوانسازی پوست توسط فاطمه حبشی

آیس رولر

یک غلتک یخی است که سرما ایجاد می‌کند و این سرمای تولید شده در پوست، منافذ باز آن را کاهش می‌دهد در نتیجه سطحی صاف در پوست ایجاد می‌کند و باعث کاهش آکنه و جوش در پوست می‌شود.

اسپری اکسیژن

این دسته باعث سرعت بخشیدن به متابولیسم سلول‌های پوستی می‌شود و پوست را صاف و تمیز می‌کند.

ماسک ال ای دی

این ماسک با طول‌موج‌های متفاوت و نیز قابلیت تغییر شدت نور باعث جوانسازی، رفع لک و چین و چروک می‌شود.

جوانسازی پوست در تهران در بهترین مرکز جوان سازی پوست تهران و تعرفه هزینه و قیمت جوانسازی پوست صورت و بهترین مرکز آموزش جوانسازی پوست توسط فاطمه حبشی

چند مورد از کاربردهای دستگاه جوانسازی پوست و ماساژ پوست صورت آکوا فیشیال

  • آرامش بخش پوست
  • ترکیبی از چند دستگاه متفاوت جهت جوانسازی پوست
  • رفع چروک های سطحی و کاهش لک در پوست
  • لایه برداری بی نظیر
  • از بین بردن جای آکنه و جوش
  • آبرسانی قوی به پوست
  • یکدست کردن سطح پوست
  • مجهز به ماسک نور برای درمان پوست با تغییر شدت نور
  • شادابی و طراوت بخشیدن به پوست

هزینه و قیمت جوانسازی پوست و ماساژ پوست صورت

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در کلینیک تخصصی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات جوانسازی پوست و ماساژ پوست صورت لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش جوانسازی پوست صورت و ماساژ صورت در غرب تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی جوانسازی پوست و ماساژ صورت در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

ما مفتخریم با انجام خدمات پوستی فیشیال با استفاده از دستگاه آکوا فیشیال که جدیدترین و به روزترین دستگاه می‌باشد، بهترین خدمات پوستی را با رضایت کامل شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.