خدمات و آموزش هاشور ابرو و تاتو ماژیکی ابرو در غرب تهران

هاشور ابرو و تاتو ماژیکی

از آنجا که مطلع هستید متد تاتو یک متد خیلی قدیمی و سنتی بوده و اثری بی کیفیت و ماندگار و تا حد ممکن غیرقابل پاک شدن از خود به جا می‌گذارد و به دلیل استفاده ار رنگهای نامناسب و یا حتی غیر استاندارد، عوارض جبران ناپذیری را برای مشتریان به بار می‌آورد در نتیجه امروزه یک تکنیک جدیدی بنام هاشور ابرو، بصورتی زیبا و طبیعی، در عرصه هنر زیبایی رونمایی و جلوه می‌نماید.

هاشور ابرو با روش میکروپیگمنتیشن و بدون درد و خونریزی بهترین روش اصولی برای قرینه کردن ابرو می‌باشد. البته لازم بذکر است که جهت هاشور ابرو میتوان از روش تاتو هاشور ابرو یا میکروپیگمنتیش هاشور ابرو استفاده کرد که این بستگی به انتخاب مشتریان و میزان هزینه آنان دارد.

در تاتو ماژیکی ابرو بصورت ماژیکی دارای ظرافت و زیبایی خاصی می‌گردد، که البته این نوع از زیبایی خیلی طبیعی نبوده و همانند روش‌های دیگر کاربرد چندانی ندارد و همچنان یک روش سنتی و قدیمی و یا در عین حال مصنوعی می‌باشد.

هاشور ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که ابروهای نازکی دارند و یا از داشتن ابروهای کم پشت و کمرنگ خود دچار اعتماد به نفس پایین هستند هاشور ابرو با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های جدید می‌تواند گزینه مناسبی باشد و با توجه به تجربه بسیار خوبی که این روش دارد هاشور ابرو یکی از روش‌های پرکاربرد از روش‌های تاتو ابرو نیز بوده و باعث رضایت همیشگی مشتریان می‌باشد.

هاشور ابرو در تهران و بهترین مرکز تاتو ماژیکی در تهران و هزینه تعرفه قیمت هاشور ابرو و تاتو ماژیکی و معرفی بهترین هاشور کار و تاتو کار در تهران توسط فاطمه حبشی

روش جدید هاشور ابرو

در این روش از رنگ‌های بسیار مرغوب و حرفه‌ایی پرما فلوریدا آمریکا که بسیار طبیعی است استفاده می‌شود. این رنگ‌ها با استفاده از متد میکروپیگمنتیشن در لایه زیرین پوست نفوذ کرده و جلوه ای طبیعی و زیبا از هاشور بر روی ابروهای شخص به جا می‌گذارد.

نکات مراقبتی در استفاده از هاشور ابرو

در مورد هاشور ابرو این نکته را در نظر بگیرید که شخص پس از انجام آن ممکن است دچار حساسیت و یا التهاب پوستی گردد بنابراین باید از مواد خوبی که در آن استفاده می شود اطمینان حاصل کرد تا فرد دچار این عوارض نشود.

هاشور ابرو در تهران و بهترین مرکز تاتو ماژیکی در تهران و هزینه تعرفه قیمت هاشور ابرو و تاتو ماژیکی و معرفی بهترین هاشور کار و تاتو کار در تهران توسط فاطمه حبشی

سایه دائمی ابرو

همینطور که افراد برای پر کردن ابروهای خود از سایه معمولی استفاده می‌کنند، سایه دائمی می‌تواند اثری با ماندگاری طولانی داشته باشد. که به سه روش زیر انجام می‌گردد:

  • سایه ساده ابرو
  • سایه مخملی ابرو
  • سایه طبیعی ابرو

در حالت سایه ساده، ابرو بصورت یکدست تاتو می‌گردد که در قسمت تاج بصورت کمرنگ و انتهایی ابرو بصورت پررنگ جلوه‌نمایی می‌کند و در حالت سایه دائم نیز به همین روش می‌باشد و دور ابرو کادری ایجاد نمی‌شود و ابرو بصورت طبیعی نشان داده می‌شود.

هاشور ابرو در تهران و بهترین مرکز تاتو ماژیکی در تهران و هزینه تعرفه قیمت هاشور ابرو و تاتو ماژیکی و معرفی بهترین هاشور کار و تاتو کار در تهران توسط فاطمه حبشی

سایه مخملی مناسب کسانی می‌باشد که دنبال ابروهایی با مدل فانتزی هستند که نه تنها ابروها را پر نشان داده بلکه بصورت طبیعی نمایان می‌کند و در این حالت نیز تراکم کم در تاج ابرو و تراکم زیاد در قسمت انتهایی ابرو می‌باشد.

هزینه ، قیمت و تعرفه هاشور ابرو و تاتو ماژیکی

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در کلینیک تخصصی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات هاشور ابرو و تاتو ماژیکی لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش هاشور ابرو و تاتو ماژیکی در غرب تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید و به یک هاشور کار ابرو تبدیل شوید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی هاشور ابرو در  غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

آموزش هاشور شامل موارد زیر خواهند بود:

  • آموزش هاشور ابرو
  • آموزش تاتو ماژیکی
  • و…

هزینه و تعرفه آموزش هاشور ابرو در غرب تهران

جهت اطلاع از تعرفه و قیمت شرکت در دوره های آموزش هاشور ابرو کافیست با ما تماس بگیرید.

و در پایان امیدواریم بتوانیم شما را در جهت زیباتر شدن و طبیعی بودن چهره خود در استفاده از متدهای زیبایی روز دنیا ، بهتر راهنمایی و هدایت کنیم.