آموزش کرم پودر دائم در تهران

عنوان دوره آموزش کرم پودر دائم
ارائه مدرک دوره مدرک بین المللی و مجوز رسمی
نوع برگزاری دوره حضوری و عملی
مکان برگزاری دوره کلینیک زیبایی لی لی (تهران)

فاطمه حبشی

فاطمه حبشی

مدرس دوره آموزش کرم پودر دائم

کرم پودر دائم یکی از ابزارها و وسایل لوازم آرایشی است که در طی یک اقدام تخصصی و پیشرفته از آن استفاده می شود و مانند دیگر لوازم آرایشی از رنگ های مختلف و گوناگون و کیفیت های مختلفی برخوردار است. در ادامه قصد داریم شما را با کرم پودر دائم و نحوه فراگیری این تکنیک حرفه ای و کاربردی و همچنین دوره حرفه ای آموزش تزریق کرم پودر دائم آشنا نمائیم.

آموزش کرم پودر دائم در تهران

در صورتیکه قصد دارید یکی از متخصصین این حوزه باشید و مجوز ورود به بازار کار را دریافت کرده و خودتان وارد بازار کار شوید، کافیست در دوره آموزش کرم پودر دائم شرکت نموده و پس از گذراندن مراحل تئوری و عملی، مدرک خود را دریافت نمائید.

سوالی از دوره کرم پودر دائم دارید؟

تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷

کرم پودر دائم چیست؟

در واقع کرم پودر دائم برای ایجاد رنگ یکنواخت و زیبا و همچنین یکدست کردن و پوششی برای عیوب پوست مورد استفاده قرار می گیرد. کرم پودرها در تنوع های مختلفی تولید و در دسترس عموم قرار می‌گیرد. اصولاً از کرم پودرها در جهت برطرف کردن عیوب پوست صورت استفاده میشود. همچنین بدلیل دارا بودن رنگ های متنوع و مناسب با انواع پوست ها است و به عنوان کرم گریم هم می توان استفاده نمود تا در صورتی که بخواهید رنگ پوستی را به صورت کامل تغییر دهید می توانید از این کرم پودرها استفاده نمایید.

آموزش کرم پودر دائم برای داشتن پوست شفاف
آموزش کرم پودر دائم برای داشتن پوست شفاف

انواع کرم پودر دائم در بازار

کرم  پودر مخصوص پوست به دو صورت کلی مایع و پنکیکی در بازار موجود است و مورد استفاده قرار می گیرد در قسمت کرم پودر که به نام کرم مایع نیز معروف است، شما آن را در قوطی یا شیشه  کوچکی تهیه می کنید، که توسط قسمت پمپی  آن را بر روی پوست پخش می نماید. اما قسمت کرم پودر پنکیک که  به حالت پودر موجود می باشدو توسط پد بهداشتی پنکیک آن را بر روی صورت ماساژ می دهیم و در هر دو حالت موجب تغییر رنگ پوست می‌گردد.

آرایش دائم با تزریق کرم پودر

در برخی از مواقع مشاهده می شود که افراد زیادی دوست دارند آرایش دائمی را بر روی پوست خود داشته باشند، همانطور که می دانید امروزه داشتن آرایش های ثابت بر روی پوست بسیار رواج پیدا کرده است. از جمله کاشت ابرو  توسط رنگ و یا همچنین کشیدن خط چشم و خط بن مژه تمامی این ها از نوع آرایش هایی است که به صورت ثابت بر روی پوست طراحی می‌شود. به همین جهت در این راستا می‌توان به کرم پودر ثابت پوست هم اشاره نمود، که در واقع می‌توان گفت: این هم یکی دیگر از انواع آرایش دائم بر روی پوست می باشد. ولی بایدتوجه داشت،که پوست  باید به صورت کلی شرایط مناسب جهت قرار گرفتن کرم پودر دائم را بر روی خود داشته باشد.

همانطور که میدانید کرم پودرها از طریق تزریق به زیر پوست وارد شده و سپس متخصص پوست با ماساژ دادن پوست کرم پودر وارد شده را در زیر پوست پخش می نماید و موجب می گردد تا رنگ پوست و مدتی معین تغییر رنگ داشته باشد. به همین جهت هر شخصی نمی‌تواند این عمل را انجام دهد زیرا باید پوست شرایط زمینه‌ای را نسبت به پذیرش تزریق کرم پودر دائم داشته باشد.

تزریق کرم پودر دائم، تکنولوژی مدرن و جدید

تزریق کرم پودر دائم یکی از تکنولوژی های بسیار مدرن و امروزی میباشد، که در واقع در سال ۲۰۱۳ به صورت عمومی وارد بازار شد که توسط یک شرکت لهستانی برای اولین بار به بازار عرضه گردید افراد زیادی که بسیار به شادابی و سلامت پوست خود اهمیت می دادند و همچنین علاقه زیادی به داشتن آرایش دائم بر روی پوست نظر داشتند از این روش استقبال نمودند .

فواید کرم پودر دائم

در واقع استفاده کرم پودر روی پوست باعث می گردد که پوستی یکدست و بدون لک داشته باشیم و هر ساعت از شبانه روز بتوانیم از داشتن پوستی صاف و بدون لک و رنگ دلخواه لذت برید. شاید یکی از عواملی که موجب می گردد تا خواهان این امر زیاد گردند وجود زیبایی است که به پوست می دهد.

برای ایجاد کرم پودر دائم بر روی پوست از تکنولوژی نانو استفاده می گردد. در واقع می توان گفت به کمک سوزن های نانو که سوزنهای های بسیار ریز می باشند و یا همچنین توسط تکنولوژی میکرونیدلینگ رنگدانه‌های موجود را زیر پوست تزریق می‌کند و توسط ماساژ موجب می گردد که تحریک فرآیند کلاژن سازی پوست را فعال نماید.

 در صورتی که بخواهیم به فواید و  مزایای کرم پودر دائم بپردازیم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • شادی و نشاط هر روزه پوست
 • زیبایی و یکدست بودن پوست
 • نداشتن هیچگونه جای لک و یا رنگدانه های رنگی بر روی پوست
 • کرم پودر وارد لایه‌های سطحی پوست می‌شود و همچنین تاثیر مستقیمی بر لایه‌های عمیق پوست ندارد در نتیجه این امر باعث می‌شود که پوست آسیب نبیند و پوست صورت کاملا سالم بماند.
 • این روش نه تنها برای پوست صورت بلکه برای قسمتهای مختلف پوست بدن که تیره شده‌اند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رفع تیرگی زیر بغل، زانو و آرنج با کرم پودر دائم

بعضی از افراد به دلیل نوع شغل و یا نوع زندگی که دارند مجبور هستند از لباس های بازی استفاده نماید که باعث می گردد قسمت های تیره پوست شان به نمایش گذارده شود از جمله این قسمتهای تیره می توان به قسمت آرنج و یا زانو اشاره نمود، که افراد برای از بین بردن تیرگی آرنج و زانوی خود می‌توانند با تزریق کرم پودر دائم پوست رنگ تیره قسمت های نامناسب پوست خود را به صورت دلخواه در آورده و از رنگ آن نیز لذت ببرند و بتوانند در هر محیطی و یا هر جایی لباس مورد نظر خود را بپوشند.

کرم پودر دائم و روشن شدن پوست
کرم پودر دائم و روشن شدن پوست

مدت ماندگاری کرم پودر دائم

یکی از سوالات پرتکرار افرادی که می‌خواهند از این روش استفاده نمایند این است که تا چه زمانی کرم پودر بر روی پوست من تاثیرگذار است و نیازی به استفاده از کرم پودر مجدد ندارم؟

معمولا استفاده از این روش به تمامی افراد مورد نظر  کمک می‌کند تا به مدت شش تا هشت ماه نیازی به استفاده از هیچگونه کرم پودر  و همچنین لوازم آرایشی تغییر دهنده رنگ پوست پیدا نکنند. اما باز هم با توجه به کیفیت پوست ممکن است مدت زمان این تزریق بیشتر یا کمتر گردد .که معمولاً همان زمان ۶ و ۸ ماه را مد نظر قرار می دهیم.

تاثیر کرم پودر دائم در روشن شدن پوست

یکی دیگر از سوالات پرتکراری که مورد نظر  تمامی کاربران قرار می‌گیرد این است که کرم پودر دائم چقدر ممکن است در روشنایی پوست تاثیر گذار باشد؛

شما می توانید با خیالی راحت در صورتی که قصد روشن کردن پوست خود را دارید توسط این روش پوست خود را ۲ تا ۳ درجه روشن تر و شفاف تر از قبل نمایید و این امر در صورتی امکان پذیر است که شما دوره درمانی معرفی شده را به صورت کامل بگذرانید و همچنین مراقبت های لازم از پوست خود را در این زمان انجام دهید

کرم پودر دائم نیاز به استراحت و یا بستری شدن ندارد، اما نیازمند مراقبت از پوست ۱۰۰ درصد در تمامی مراحل زندگی جزو واجبات است که چه قبل از تزریق و چه بعد از تزریق دارای اهمیت است.

آموزش مراحل تزریق کرم پودر دائم

برای اینکه بتوانید کرم پودر دائم را بر روی پوست خود انجام دهید نیاز است نکاتی را مورد توجه قرار دهیم که بهتر است این را به متخصصین پوست بسپارید. برای حرفه ای شدن در این زمینه بهتر است دوره حرفه ای آموزش تزریق کرم پودر دائم را سپری نمائید.

از جمله تمیز کردن عمیق پوست! یعنی قبل از اینکه شما مراحل انجام کرم پودر را طی نمائید، باید هرگونه چربی اضافه پوست خود را کاملا تمیز نگه دارید.

مرحله بعدی درباره پاک سازی پوست است. یعنی در واقع باید تمامی منافذ پوست و سلولهای مرده پوست را از بین ببرید و توسط لایه بردار آنها را لایه برداری کنید. برای لایه برداری کردن پوست موادی را مورد استفاده قرار می‌دهند که این امر هم مجدداً توسط ماساژ دادن پوست انجام می گیرد، که باعث می گردد تمام پوست های مرده و منافذ باز ترمیم شوند. همچنین در مرحله دیگری که برای این تزریق توصیه می‌شود خنثی سازی می‌‌باشد به نظر متخصص این عمل مقداری عمل خطرناک به نظر برسد اما باید گفت برای نوسازی پوست از تونل استفاده می شود. برای بازگرداندن ph استفاده میشود در واقع برای از بین بردن کاهش قرمزی و همچنین آبرسانی پوست مورد استفاده قرار می گیرد .

در مرحله بعدی از سرم تقویت کننده و همچنین احیا کننده پوست استفاده می شود. زیرا شما از خنثی سازی توسط بهینه سازی و همچنین از لایه بردار استفاده کرده‌اید توسط تقویت کننده  شما مجدداً آبرسانی شده و مورد ماساژ قرار می‌گیرد در مرحله بعدی تزریق سرم می باشد مه رابطه نزدیکی به تزریقی  که قرار است بر روی پوست شما تزریق شود دارد .

بعد از مراحل بازسازی و نوسازی پوست تزریق سرم بی گلاو کمک می‌کند تا رنگدانه هایی که قرار است به داخل پوست شما وارد شود بر روی پوست شما ماساژ داده شود. بعد از تمامی این مراحل نیاز است که کمی رطوبت به پوست خود  وارد نموده تا پوست خود را آبرسانی کنید و همچنین موجب تسکین پوست شود و این مرحله به مرحله زدن ماسک روی صورت است که ماسک مورد نظر در این مرحله معمولا توسط متخصصین به شما معرفی میشود.

که در این مرحله برای پوست نتیجه بهتری می دهد. بعد از تمامی مراحل به انجام ال ای دی تراپی بپردازیم، به صورتی که بخواهیم این عمل را انجام دهید. برای گرفتن نتایج بهتر از میکرونیدلینگ این مرحله باید به مدت ۱۵ دقیقه بر روی پوست شما انجام شود زیرا بسیار تاثیرگذار و موثر بر روی پوست می باشد.

در صورتی که قصد دارید تکنیک کرم پودر دائم را فرا بگیرید کافیست در دوره های آموزش کرم پودر دائم آکادمی لی لی شرکت نمائید تا پس از گذراندن این دوره، مدرک معتبر خود را نیز دریافت کنید. در صورتیکه سوالی در این مورد دارید با ۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷ تماس بگیرید.

مزایای استفاده از کرم پودر دائم

یکی از بهترین مزایای این عمل نداشتن کوچکترین درد و خونریزی می باشد و همچنین نیاز به استراحت بعد از درمان ندارد.

یکی دیگر از تاثیرات مثبتی که بر روی پوست می گذارد، خنثی کردن و از بین بردن تمامی رادیکال‌های آزاد در پوست می باشد.

یکی دیگر از مزایای که می‌توان به آن اشاره نمود کاهش میزان ملاتونین سازی در زیر پوست است و همچنین این عمل کمک می‌کند به از بین رفتن چین و چروک های پوست.

هنگامی که شما از کرم پودر معمولی استفاده میکنید منافذ پوستتان بسته میشود، اما استفاده از کرم پودر دائم هیچگونه آسیبی به پوست شما نمی زند و موجب بستن منافذ پوستتان نمی‌گردد یکی دیگر از مزایایی که دارد این است که تاثیراتی که مواد شیمیایی بر روی پوست می گذارند را ندارد و موجب شادابی پوست می شود.

از خصوصیات دیگر آن می‌توان به درخشندگی پوست اشاره نمود و موجب جوانسازی پوست می گردد.

از مزایای دیگر، تغییر رنگ پوست است که باعث می‌شود شما از رنگ پوست دلخواهتان گاه روشن تر یا تیره کردن لذت ببرید .

یکی دیگر از مزایایی که بر روی پوست دارد از بین بردن رفع تیرگی های پوست در مناطق مختلف بدن از جمله زیر بغل، زیر چشم، تیرگی زلنو و یا آرنج می باشد.

همچنین از مزایای دیگر می توان به از بین بردن تمامی کک و مک موجود در پوست اشاره کرد.

و از همه مهمتر اینکه همیشه پوستی آراسته و زیبا دارید.

در صورتی که شما روی پوستتان علائمی چون سوختگی و جراحت داشته باشید توسط این عمل از بین می رود.

یکی دیگر مزیت‌هایی که کرم پودر دائم دارد، مناسب بودن برای تمامی ورزشکاران است زیرا هنگامی که شما آرایش بر روی صورت دارید و بخواهید ورزش کنید، مواد آرایشی منافذ پوست را بسته و اجازه خارج شدن عرق زیر پوستی را به پوست شما نمی دهد، در نتیجه موجب از بین رفتن پوست و ایجاد چین و چروک در پوست می شود و یا منافذ پوست را بیش از اندازه باز می‌کند و این زیبایی پوست را از بین می‌برد اما با تزریق کرم پودر دائم از تمامی عوامل جلوگیری می شود.

زیبایی پوست با کرم پودر دائم
زیبایی پوست با کرم پودر دائم

معایب، مضرات و عوارض کرم پودر دائم

در صورتی که شما بخواهید این عمل را توسط فردی که تخصص لازم را در مورد این موضوع ندارد انجام دهید،در هنگام انجام کار اگر فشار بیش از اندازه ای را در ماساژ پوست شما وارد کند عوارضی مانند زخم و خونریزی و همچنین تغییر رنگ پوست و یا حتی در مواردی مشاهده شده است که ایجاد گوشت اضافه در زیر پوست را برای شما به همراه دارد.

در صورتی که از برندهای ناشناخته استفاده شود عوارض جبران ناپذیری را برای پوست شما فراهم می سازد و در واقع باید توصیه کرد که این روش فقط فقط توسط افراد متخصص و دوره دیده انجام گیرد.

برای اینکه هزینه کمتری را برای تزریق کرم پودر دائم پرداخت کنید از برندهای متفرقه در کرم استفاده نکنید، زیرا عوارض جبران ناپذیری را برایتان به وجود می‌آورد. ما در سالن لی لی همه این موارد را با نهایت دقت تحت نظر قرار داده ایم.

همچنین وجود بیبی گلاو  ممکن است برای افرادی که بیماری‌هایی مانند دیابت دارند و یا بیماری‌های پوستی زمینه‌ای دارند بسیار حادثه‌ساز باشد در نتیجه برای این افراد به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

از خطرناک‌ترین عوارضی که می‌توان گفت که می‌تواند بر روی شما داشته باشد این است که پوست کل بدن هنگامی که چیزی به زیر پوست تزریق می‌شود مانند یک جسم خارجی با آن برخورد می‌کند در نتیجه ممکن است پوست آن را نپذیرفته و عکس العمل هایی همچون درد و خونریزی را نمایش دهد و یا حتی در بعضی از موارد مشاهده شده است که تاول بزرگ و برجسته‌ای را بر روی پوست ایجاد می کند که کاملاً جبران‌ناپذیر است .

پس در نتیجه قبل از انجام عمل حتماً یک تست نسبت به بقیه پوست بدن داشته باشید که در هنگام عمل بر روی پوست اتفاق‌هایی ناگوار و جبران‌ناپذیر برایتان اتفاق نیفتد.

از عوارض دیگری که ممکن است بر روی پوست ایجاد کند تغییر رنگ پوست میباشدو  رنگی که شما مد نظرتان بوده است و رنگی که بسیار ناسازگار با پوستتان است .

این اتفاق موقعی می افتد که این کار توسط یک غیر حرفه ای و غیر متخصص و انجام بگیرد و در اثر ماساژ نادرست بر روی پوست این اتفاق بر روی پوست ایجاد شود و از همه مهمتر اینکه در ساخت کرم پودر دائم از فلزات سنگین مانند آهن و زینک سرب و جیوه استفاده شده است که ممکن است با پوست هرکس سازگار نباشد و این فلزات سنگین روی پوست عوارض جبران ناپذیری را ایجاد نماید.

ماساژ پوست و کرم پودر دائم

مرحله ماساژ پوست به صورت دورانی و آرام به سمت بالا ماساژ داده میشود، حواسمان به نوع پوست مشتری باشد که چه نوعی است مطابق با پوست مشتری ماساژ می دهیم و کرم مخصوص آن پوست را می‌زنیم، که اول پاکسازی نماییم اگر پوست مشتری بیمار بود اول پوست مشتری را درمان می کنیم و بعد از کرم پودر دائم استفاده می نماییم.

اول پوست را  پاکسازی می‌کنیم بعد اگر نیاز به درمان داشت درمان می کنیم و بعد ماساژ می دهیم و در مرحله بعد کرم پودر دائم را می زنیم آنقدر ماساژ می دهیم که کرم پودر باقی نماند و همگی  جذب پوست شود . در واقع این روش جدیدی است و خیلی مورد استقبال قرار گرفته است ولیکن مردم خیلی دیدگاه اشتباهی به کرم پودر دائم دارند.

کرم پودر دائم یک روش پیشرفته است که امروزه به کمک تکنولوژی برای بهتر دیده شدن پوست که برای درخشندگی و بشاش دیده شدن پوست به دست آورده‌ایم .

با کمک کرم پودر دائم تا مدتی طولانی پوست شاداب و درخشان است کرم پودر دائم از کشور لهستان در کمتر از یک دهه پیش طی تحقیقات متعدد علمی سه ساله به وجود آمده و استرالیا در نمایشگاه محصولات آرایشی هایشان را معرفی کرد، همانگونه که گفته شد این روش با مزونیدلینگ انجام پذیر است و با استفاده از سوزن های نانو پیگمنت های رنگی طبیعی را به داخل پوست تزریق می‌کنند.

نگران نباشید سوزن‌ها بزرگ و عمیق نیستند و اصلاً آسیبی به پوست نمی زنند از مزایای کرم پودر دائم شادابی و روشن شدن پوست دست که تقریباً سه درجه پوست شما را روشن می نماید امید نیاز این را دارا است و کاملا بی عارضه می باشد و ضرری برای پوست شما ندارد همچنین پوست های حساس و کسانی که آلرژی پوستی دارند هم می‌توانند از این کرم پودر استفاده نمایند، زمان هر جلسه برای تزریق اینکه کمتراز ۶۰ دقیقه میباشد. این روش دوران نقاهت ندارد و ضرورتی برای استراحت ندارد بعد از استفاده و تزریق کرم پودر دائم از ضدآفتاب و کرم های آبرسان استفاده نمایید .

ماندگاری این کرم بیشتر از ۷ ماه و کمتر از یکسال می باشد. با توجه به وضعیت کنونی هزینه‌های این روش ثابت نمی باشد ولیکن  حدود چهارصد تا یک میلیون تومان می باشد اگر سن شما زیر شانزده سال است یا دارای حساسیت زیادی هستید یا پوست شما دارای که چین و چروک عمیق زیادی است، از این روش خودداری نمایید این روش بی ضرر و خطر می باشد و هیچ گونه نگرانی و یا عمل تهاجمی صورت نمی‌گیرد .توجه داشته باشید حتماً پیش کارشناس زیبایی که دوره های آموزشی این تکنیک را دیده انجام دهید.

این روش علمی و برای خانمها و آقایان است و با استفاده از کوکتل های کاملاً گیاهی برای تغییر دادن رنگدانه های پوست می باشد و شما دارای پوست صاف و درخشان و بشاش خواهید شد.

انجام کرم پودر دائم چقدر طول می کشد؟

زمان انجام کرم پودر دائم با نیدل کردن سرم های قبل از نظام مجموعاً حدود ۶۰ دقیقه می باشد فواصل دو هفته ای برای نتیجه بهتر مورد نیاز است. اثرات مزووایت بیگلو یکدست کننده پوست بستن منافذ باز کاهش قرمزی پوست کاهش تیر گی زیر چشم می باشد که در پوستهای با مشخصات پوست های زیر استفاده می شود مانند پوست های کدر و غیرشفاف پوست های خسته و دارای لکه های سیاه سیاهی های دور چشم سیاهی های دورلب پوست های تیره آخرین تکنولوژی و روشهای علمی است که ثابت شده است برای مسائل نگران کننده پوست برای درمان درخشندگی پوست تغییر رنگ پوست برطرف کردن خطوط برطرف کردن تیرگی زیر چشم یکدست کردن پوست از طرف کردن کک و مک روش است برای ایجاد آراستگی ظاهری و بدون اینکه نیاز به تجدید آرایش مجدد باشد کمک به بیماران سرطانی پوستی جراحت و سوختگی مناسب افراد ورزشکار مناسب جوانسازی و ضد سالخوردگی این روش بدون درد می باشد بدون پارابن بدون عطر بدون الکل بدون مواد نگهدارنده حتی مناسب برای پوستهای حساس نیز باید روشن کننده و سفید سازی فوق العاده پوست حذف علائم پیری و جوانسازی پوست یکدست کردن رنگدانه های پوست میباشد استارترهای قبل از کار مزووایت کرم پودر دائم که حاوی ۹۵ درصد بود را خالص طلا که تاثیر روشن کنندگی و پاکسازی عمیق پوست را دارند و خاصیت جوانسازی کلاژن سازی رفع جوش و جای جوش می باشد.

هزینه کرم پودر دائم چقدر است؟

در صورتیکه قصد دارید در کلینیک زیبایی لی لی از طریق کرم پودر دائم، به پوست خود زیبایی ببخشید، می توانید این کار را بهترین هزینه و نهایت دقت و کیفیت انجام دهید. در صورتیکه قصد دارید از هزینه کرم پودر دائم آگاه شوید با ما تماس بگیرید.

تاکنون ۱۲ دیدگاه برای این مبحث ارسال شده است.

 1. سلام. خسته نباشید
  بعد از گذروندن دوره آموزش کرم پودر دائم مدرک معتبر ارائه میشه؟

  1. سلام
   بله آموزش کرم پودر دائم به همراه مدرک هست و در انتهای دوره به شما مدرک معتبر ارائه میشه.

 2. سلام خانوم حبشی، خسته نباشید
  من دیروز باهاتون تماس گرفتم پاسخگو نبودید.
  چه ساعتی میتونم باهاتون تماس بگیرم که هم مزاحمتون نباشم و هم بتونم چند دقیقه ای با شما در مورد دوره و نحوه تاسیس سالن صحبت کنم؟
  البته اگه اشکالی نداره 😍😍

  1. سلام عزیزم، ممنونم
   عذر میخوام از اینکه نتونستم پاسخگو باشم.
   میتونید مجدد تماس بگیرید در خدمتتون هستم.

 3. سلام. خسته نباشید
  بعد از گذروندن این دوره میتونیم سریع سالن خودمون رو تاسیس کنیم یا نیاز به گذروندن دوره های دیگه هم هست؟

  1. سلام. ممنونم از شما
   بله بعد از طی دوره آموزش کرم پودر دائم و دریافت مدرک خودتون میتونید در سالنتون شروع به فعالیت کنید. هر سوال دیگه ای بود بنده در خدمتتون هستم.

 4. سلام. ببخشید یه سوال داشتم. دوره های شما چند روزه هستش؟
  من قصد دارم از شهرستان بیام.

  1. سلام
   هر سوالی در مورد دوره آموزش کرم پودر دائم دارید با شماره ۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷ تماس بگیرید در خدمتتون هستم.

 5. سلام. میشه لطفا بفرمایید قیمت این کار چقدر در میاد؟

  1. سلام
   لطفا با شماره ۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷ تماس بگیرید در خدمتتون هستم و توضیحات بیشتر رو خدمتتون ارائه میدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *