آموزش و خدمات میکروشیدینگ در غرب تهران

خدمات میکروشیدینگ و شیدینگ دستی

اگر می‌خواهید ابروهای خود را بصورت ساده و طبیعی آرایش کنید تکنیک میکروشیدینگ ابرو یک تکنیک فوق العاده جذاب برای افرادی است که نگران سایه ابرو خود می‌باشند. این تکنیک با میکروبلیدینگ تفاوت خیلی محسوسی دارد. همانطور که می‌دانید در روش میکروبلیدینگ حالت ابروها بصورت خطوط مویی که همانند موهای ابروی خود شخص است شکل می‌گیرد و بصورت طبیعی جلوه می‌نماید اما در روش شیدینگ تمام نقاط ابرو باضربه زدن بر روی پوست همانند سایه، بصورت پودری پوشش داده می‌شود در این روش بر خلاف روش تاتو، ابروها بصورت مصنوعی و کادری نمایش داده نمی‌شود و پس از گذشت مدتی، ابروها شکل طبیعی و زیبایی خاصی به خود می‌گیرند.

نگاهی به ابزارهای میکروشیدینگ

در این تکنیک بسیار طبیعی، از دو ابزار برقی و دستی استفاده می‌شود می‌توان گفت ابزار میکروشیدینگ تا حدی مانند ابزار میکروبلیدینگ دارای تفاوت‌هایی می‌باشد. سوزن شیدینگ رنگدانه را به آرامی بر روی نقاط ابرو پخش کرده و حالت پودر و مخملی به آن می‌دهد که این سوزن ها بنا بر تیغه‌های گردشان جهت ضربه‌های ظریف و آرام بکار می‌روند.

میکروشیدینگ ابرو لب و چشم در تهران بهترین مرکز آموزش میکروشیدینگ در تهران و هزینه و تعرفه و قیمت میکروشیدینگ توسط فاطمه حبشی

آیا تکنیک میکروشیدینگ ابرو ، یک روش ماندگار است؟

بهتر است بگوییم این یک روش نیمه دائمی است که به مراقبت‌های خاص خود نیاز دارد. تجربه نشان داده است که اثر این روش، یک الی دو سال باقی می‌ماند گرچه تمام این تکنیک‌ها به ترمیم و رعایت‌های لازمه نیاز دارد تا بتواند در ماندگاری طولانی آن موثر باشد.

میکروشیدینگ ابرو لب و چشم در تهران بهترین مرکز آموزش میکروشیدینگ در تهران و هزینه و تعرفه و قیمت میکروشیدینگ توسط فاطمه حبشی

افراد نیاز است تا سه روز پس از انجام روش میکروشیدینگ ، پوست خود را نشسته و از لوازم آرایشی  استفاده ننمایند تا زخم‌های پوستی آنها بهبود پیدا نماید.

همچنین بهتر است که بگوئیم در بعضی از افراد ممکن است بسته به نوع پوست آنها به جلسه روتوش کاری یا همان ترمیم نیازی نباشد.

میکروشیدینگ برای چشم و لب

از این روش برای آرایش چشم نیز استفاده می‌شود. میکروشیدینگ چشم، سایه ای بر روی پلک های چشم ایجاد می‌کند که باعث افزایش زیبایی در چشم ها و درشت شدن آنها می‌گردد.

در میکروشیدینگ لب نیز، باعث قرینه‌سازی خط لب می‌شود که با قلم آن سایه‌ی زیبایی بر روی لب ایجاد کرده و به لب‌ها آراستگی و زیبایی خاصی می‌بخشد که ترکیب اینکار با روش میکروپیگمنتیشن می‌تواند لبهایی زیبا و جذاب ایجاد نماید.

میکروشیدینگ ابرو لب و چشم در تهران بهترین مرکز آموزش میکروشیدینگ در تهران و هزینه و تعرفه و قیمت میکروشیدینگ توسط فاطمه حبشی

آثار جانبی میکروشیدینگ

پس از انجام این تکنیک زیبایی، ممکن است پوست دچار خارش، قرمزی و یا حتی التهاب شود اما نکته مهم اینجاست افرادی که این کار را به دست افراد غیر قابل اعتماد می‌سپارند ممکن است دچار بیماری‌هایی مانند هپاتیت یا ایدز گردند.

میکروشیدینگ ابرو لب و چشم در تهران بهترین مرکز آموزش میکروشیدینگ در تهران و هزینه و تعرفه و قیمت میکروشیدینگ توسط فاطمه حبشی

هزینه ، قیمت و تعرفه میکروشیدینگ ابرو ، لب و چشم

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در کلینیک تخصصی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات میکروشیدینگ ابرو ، لب و چشم لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش میکروشیدینگ در غرب تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی میکروشیدینگ در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

آموزش میکروشیدینگ شامل موارد زیر خواهند بود:

  • آموزش میکروشیدینگ ابرو
  • آموزش میکروشیدینگ لب
  • آموزش میکروشیدینگ چشم

هزینه و تعرفه آموزش میکروشیدینگ در غرب تهران

جهت اطلاع از تعرفه و قیمت شرکت در دوره های آموزش میکروشیدینگ کافیست با ما تماس بگیرید.

در پایان بهتر است بدانید میکروشیدینگ یک هنر است نه علم، امیدواریم که ما افتخار هنرمندی جهت میزبانی شما، برای مشاوره، تدریس و ارائه خدمات با کیفیت بالا و با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات را داشته باشیم.