آموزش و خدمات بوتاکس مو و کراتین تراپی مو در غرب تهران

کراتین تراپی مو در غرب تهران

چنانچه موهای ضخیمی دارید و یا موهای شما آسیب دیده است و حالتی صاف و نرم ندارد جای هیچ گونه نگرانی نیست. روش کراتین تراپی مو دقیقا برای رفع این حالت می باشد. با استفاده از این متد، موها در ظاهر، نرمی و صافی خاص خود را به دست خواهند آورد و از این رو روش کراتین تراپی مو به عنوان یکی از متدهای موثر در آرایش و سلامت مو می باشد. در واقع این روش موهای آسیب دیده را درمان می کند.

کراتین همان پروتئینی می باشد که مو را به وجود می آورد، به همین خاطر کراتینه کردن مو که همان ویتامینه کردن مو نیز خوانده می شود می تواند باعث رفع آسیب دیدگی های مو گردد.

برخی از منابع به اشتباه آن را سرطان زا می دانند در حالیکه اینگونه نیست. بلکه تنها زمانی می توان مضر باشد که صدها بار مورد استفاده قرار گیرد و چون پایداری کراتین تراپی مو بالا می باشد بنابراین نیازی به انجام این روش به تعداد زیاد وجود ندارد. به عبارتی می توان گفت روش کراتین مو تقریبا دائمی بوده اما صافی که از این روش حاصل می شود تنها چند ماه دوام خواهد داشت.

بوتاکس مو و کراتین تراپی مو در تهران و تعرفه قیمت هزینه بوتاکس و کراتینه کردن مو و آموزش بوتاکس مو و کراتین تراپی مو توسط فاطمه حبشی

کراتینه تراپی مو ارتباطی با ریزش مو نداشته و باعث ریزش مو نمی گردد. همیشه سعی نمائید از مواد با کیفیت بالا جهت انجام این روش استفاده نمائید چرا که در صورت استفاده از مواد نامناسب احتمال شکننده شدن موها نیز وجود خواهد داشت. این روش می تواند در منزل نیز انجام گردد، تنها کافیست ابزارها و وسایل موردنیاز را داشته باشید. کراتینه تراپی مو باعث می گردد که موهایتان چند درجه روشن تر گردد. تا جاییکه ممکن است بعد از کراتینه تراپی مو و بهبود موهای آسیب دیده، موهایتان را دکلره نکنید.

برای اینکه همواره موهایی صاف و نرم داشته باشید می توانید هر سه الی چهار ماه، کراتینه تراپی مو را انجام دهید. نمک های موجود در آب ها و یا حتی شامپو ها برای کراتینه مو مضر می باشد. چنانچه موهای باریک و نازکی دارید سعی کنید از این روش استفاده ننمائید.

بوتاکس مو در غرب تهران

اگر قصد دارید موی خود را بوتاکس کنید، سالن زیبایی ما میزبان شما زیباروی عزیز می باشد. بوتاکس مو تقریبا مشابه کراتین تراپی مو می باشد اما تفاوت هایی نیز با هم دارند. مواد مورد استفاده در کراتین تراپی مو ممکن است کمی مضر باشد اما این مواد مضر در بوتاکس مو وجود ندارد. به همین خاطر است که بوتاکس مو طرفداران بیشتری نیز دارند. از طرفی در بوتاکس مو نتایج متفاوت تری را شاهد هستیم. بنابراین بهتر است تفاوت این دو را توضیح دهیم تا درک آسان تری از این دو داشته باشید.

تفاوت بوتاکس مو و کراتین تراپی مو

  • کراتین تراپی بیشتر به جنبه ظاهری توجه می نماید اما بوتاکس مو بیشتر ساختار آن را مد نظر دارد.
  • بوتاکس مو نوعی بازسازی مو محسوب می گردد و به مو حجم می دهد و پس از انجام آن شما مویی صاف تر و سالم تر از قبل را مشاهده می کنید.
  • کراتین تراپی مو نوعی درمان محسوب می گردد و فقدان کراتین مو را جبران می کند. در واقع هدف از کراتینه کردن مو، بازگرداندن میزان کراتین از دست رفته می باشد.

بوتاکس مو یا کراتینه کردن مو؟ کدام بهتر است؟

اینکه کدام روش را انتخاب کنید به میل خودتان بستگی ندارد. بلکه ابتدا باید وضعیت موهای خود را در نظر داشته باشید. برای دانستن اینکه از بین بوتاکس مو و کراتینه کردن مو کدام یک را انتخاب نمائید، بهتر است ابتدا با ما مشورت نمائید. ما به شما خواهیم گرفت که برای موهای شما کدام روش بهتر است. برای دریافت مشاوره کافیست با ما تماس بگیرید.

بوتاکس مو و کراتین تراپی مو در تهران و تعرفه قیمت هزینه بوتاکس و کراتینه کردن مو و آموزش بوتاکس مو و کراتین تراپی مو توسط فاطمه حبشی

تعرفه ، قیمت و هزینه بوتاکس مو

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در کلینیک تخصصی ما، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه ، هزینه و قیمت خدمات بوتاکس مو لطفاً با ما تماس بگیرید.

تعرفه ، قیمت و هزینه کراتین تراپی مو (کراتینه کردن مو)

در این زمینه نیز کلیه هزینه ها متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در کلینیک تخصصی ما، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه ، هزینه و قیمت خدمات کراتین تراپی مو لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش بوتاکس مو در غرب تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی بوتاکس مو در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

آموزش کراتین تراپی مو در غرب تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان حرفه کراتینه کردن مو باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی کراتین تراپی مو (کراتینه کردن مو) در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.