آموزش و خدمات میکرونیدلینگ در غرب تهران

میکرونیدلینگ

اگر می‌خواهید پوستی صاف، شفاف و درخشان داشته باشید یا بهتر است بگوییم اگر میخواهید چند سال جوانتر از سن خود به نظر برسید حتما با کلمه میکرونیدلینگ بیشتر آشنا شوید.

میکرونیدلینگ یک روش بسیار موثر و بی نظیر در درمان‌های پوستی و مراقبت از پوست می‌باشد. این روش محبوب که طرفداران زیادی دارد باعث جوانسازی و ایجاد کلاژن در پوست شده و از پیری پوست و یا شل شدن جلوگیری می‌کند.

دستگاه میکرونیدلینگ به لایه‌های عمقی پوست نفوذ کرده و باعث لایه برداری جدی و عمیق در سطح پوست می‌شود این دستگاه با تحریک کلاژن سازی در پوست، پوستی شفاف در فرد می‌سازد و از مهم ترین مزیت این دستگاه این است که باعث رفع آکنه، جای جوش، اسکار و یا جای زخم می‌شود و پوستی صاف و یکدست در فرد ایجاد میکند در نتیجه بیمار پس از استفاده از روش میکرونیدلینگ رضایت خاطر بسیاری در خود احساس می‌کند.

بهترین مرکز آموزش و انجام میکرونیدلینگ در تهران و هزینه تعرفه و قیمت میکرونیدلینگ در تهران و از بین بردن و پاک کردن جای جوش آکنه لک و تاتو از روی صورت توسط فاطمه حبشی

در انجام این روش فرد ممکن است پس از یک جلسه احساس بهبود و رضایت در پوست خود داشته باشد اما در بعضی از افراد که جای جوش عمیقی دارند بهتر است با چند جلسه استفاده مداوم از دستگاه میکرونیدلینگ به نتیجه دلخواه رسید.

فرق میکرونیدلینگ با میکرودرم

میکرودرم یا هیدرو درم با موارد و آب و امواج فراصوتی، یک لایه برداری سطحی از پوست میباشد که باعث  تحریک کلاژن سازی و رفع آلودگی و چربی‌های اضافه پوست می‌باشد در واقع میکرودرم آبریژن جهت رفع مشکلات سطحی پوست است اما در متد یا روش بی نظیر میکرونیدلینگ ، به لایه های درم پوست نفوذ کرده ودر جهت رفع جای جوش های عمیق بسیار موثر است.

بهترین مرکز آموزش و انجام میکرونیدلینگ در تهران و هزینه تعرفه و قیمت میکرونیدلینگ در تهران و از بین بردن و پاک کردن جای جوش آکنه لک و تاتو از روی صورت توسط فاطمه حبشی

کاربردها ، فواید و مزایای میکرونیدلینگ :

 • کاهش رفع منافذ باز پوست
 • از بین بردن جای جوش و آکنه
 • ایجاد شادبی و جوانسازی پوست صورت
 • باعث تحریک مو جهت رویش مجدد آن
 • از بین بردن جای تاتو و زخم
 • از بین بردن لک صورت

بهترین مرکز آموزش و انجام میکرونیدلینگ در تهران و هزینه تعرفه و قیمت میکرونیدلینگ در تهران و از بین بردن و پاک کردن جای جوش آکنه لک و تاتو از روی صورت توسط فاطمه حبشی

در انجام میکرونیدلینگ به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در ابتدا باید سعی کنید برای انجام این روش به پزشکی معتبر مراجعه کرده و در مورد انجام آن مشاوره و تحقیق کنید سپس مطمئن شوید سوزن‌ها یکبار مصرف و کاملاً بهداشتی باشند و در شرایطی که داروی خاصی مصرف نموده و یا دچار عفونت پوستی هستید بهتر از انجام آن صرف نظر نموده و یا با پزشک خود مشورت نمایید.

پس از انجام میکرونیدلینگ بهتر است تا چند روز صورت خود را آب نزنید و از لوازم آرایشی استفاده نکنید برای کاهش درد و التهاب و یا سوزش می‌توانید از کمپرس آب یخ و کرم های زینک استفاده نمایید.

سعی کنید از مصرف نوشیدنی‌های الکلی، سیگار تا چند روز پس از انجام این روش صرف نظر نمایید.

دستگاه میکرونیدلینگ با استفاده از ویال های اورجینال لیفتینگ در جهت زیبایی و شادابی صورت، یک متد بی نظیر می‌باشد و خدمات خوبی را در جهت ایجاد یک پوست صاف و شاداب ارائه می‌دهد و ما مفتخر به میزبانی از شما در ارائه این خدمات هستیم.

هزینه ، قیمت و تعرفه میکرونیدلینگ

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در کلینیک تخصصی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات میکرونیدلینگ لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش میکرونیدلینگ در غرب تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی میکرونیدلینگ در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

آموزش میکرونیدلینگ شامل موارد زیر خواهند بود:

 • آموزش میکرونیدلینگ به طور کامل
 • آموزش از بین بردن اثر و جای جوش
 • آموزش از بین بردن اثر و جای آکنه
 • آموزش از بین بردن اثر جای تاتو
 • آموزش از بین بردن اثر لک روی صورت و بدن

هزینه و تعرفه آموزش میکرونیدلینگ در غرب تهران

جهت اطلاع از تعرفه و قیمت شرکت در دوره های آموزش میکرونیدلینگ کافیست با ما تماس بگیرید.