آموزش فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ در بهترین آموزشگاه تهران

عنوان دوره آموزش فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ ابرو)
ارائه مدرک دوره مدرک بین المللی و مجوز رسمی
نوع برگزاری دوره حضوری و عملی
مکان برگزاری دوره کلینیک زیبایی لی لی (تهران)

فاطمه حبشی

فاطمه حبشی

مدرس دوره آموزش فیبروز ابرو

اگر ابروهای کم‌پشتی دارید و یا از آرایش کردن ابروهای خود بصورت مداوم خسته شده‌اید و می‌خواهید همیشه و همه جا حتی مواقعی که از خواب بیدار می‌شوید، ابروهای طبیعی و قشنگی داشته باشید  بهتر است با کلمه میکروبلیدینگ ابرو یا فیبروز ابرو بیشتر آشنا شوید. این روش با استفاده از تیغ یا بلید، رنگ را به لایه‌های زیرین پوست انتقال داده و رنگ را تا حدود قابل توجهی به عمق نفوذ پوست می‌برد و اثری ماندگار و طبیعی بر روی چهره افراد می‌گذارد.

ما تصمیم گرفته ایم با برگزاری دوره های پیشرفته فیبروز ابرو در تهران، تمامی هنرجویان علاقمند به این حوزه را با انتقال تجربیات خود به آنها و ارائه مدرک معتبر بین المللی وارد بازار کار نمائیم.

در مورد دوره آموزش فیبروز ابرو سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷

آموزش فیبروز ابرو در تهران از صفر تا صد

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزش فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ ابرو) در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود. خدمات میکروبلیدینگ نچرال با سبک انحصاری همراه با ۲ شیدینگ، میکروشیدینگ و شیدینگ دستی با استفاده از سوزن آکادمی فی اروپا و رنگ‌های گیاهی معدنی امریکایی انجام می‌گردند.

هزینه آموزش فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ ابرو) در تهران

جهت اطلاع از تعرفه و قیمت شرکت در دوره های آموزش میکروبلیدینگ (فیبروز) کافیست با ما تماس بگیرید.

آیا میکروبلیدینگ ابرو (فیبروز ابرو) همان تاتو است؟

در جواب این سوال باید بگوییم شاید یک نوع تاتو باشد و یا بهتر است بگوییم از خانواده تاتوها می‌باشد اما فرق خیلی خیلی زیادی با تاتو دارد. برخلاف تاتو که یک روش سنتی و قدیمی بوده و اثری مصنوعی، ماندگار و غیر طبیعی از خود به جا می‌گذارد و برای پاک کردن آن باید به دستگاه‌های لیزر و … متوسل شد. میکروبلیدینگ ابرو یا همان فیبروز ابرو اینگونه نیست و بسیار طبیعی و زیبا جلوه می‌نماید به این دلیل که رنگدانه‌ها تا سطح زیرین و پر عمق پوست نمی‌رود و این یکی از مزیت‌ها و تفاوت اساسی میکروبلیدینگ (فیبروز) با تاتو است در صورتی که شخص اگر پس از انجام آن به هر دلیلی ناراضی بود و یا تمایل داشت که مدل آن را تغییر دهد براحتی می‌تواند آن را پاک نماید.

آموزش فیبروز ابرو در تهران توسط فاطمه حبشی
آموزش فیبروز ابرو در تهران

این تکنیک کار سخت و پیچیده‌ای نیست و نیاز به زمان زیادی ندارد و بسته به مدل و طراحی بر روی چهره افراد می‌تواند جذابیت بیشتری به چهره آنان بدهد گاهاً حدود دو ساعت و یا شاید کمتر، زمان نیاز است که بتوانید نتیجه خوبی از آن بگیرید.

آموزش فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو در تهران توسط فاطمه حبشی
آموزش فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو در تهران توسط فاطمه حبشی

مزیت‌های تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز

 • به دلیل نفوذ کمتر بر روی عمق پوست این تکنیک بسیار طبیعی جلوه می‌نماید.
 • این امکان را میسر می‌سازد که فرد درصورت تمایل مدل ابروی خود را تغییر دهد.
 • پس از انجام میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو، شخص موهای طبیعی ابروهای خود را نه تنها دارد بلکه باعث تقویت آن نیز شده است.
 • فرد دیگر نیازی به استفاده از آرایش بصورت مداوم ندارد و با انجام اینکار می‌تواند چهره طبیعی خود را حفظ نماید.

آموزش میکروبلیدینگ در تهران و ارائه خدمات میکروبلیدینگ ابرو در تهران در بهترین مرکز میکروبلیدینگ با تعرفه هزینه و قیمت میکروبلیدینگ در تهران توسط فاطمه حبشی

تفاوت تکنیک میکروپیگمنتیشن با میکروبلیدینگ

در روش میکروبلیدینگ، از سوزن‌هایی بنام بلید استفاده می‌شود که توسط آن رنگ به داخل پوست نفوذ کرده و همانطور که گفته شد تا سطح کمتری از لایه پوست را درگیر می‌نماید و به همین دلیل است که ماندگاری کمتری نسبت به میکروپیگمنتیشن دارد اما ظرافت کار آن واقعا قابل توجه است و طبیعی بودن قشنگی را از خود به جا می‌گذارد.

آموزش میکروبلیدینگ در تهران و ارائه خدمات میکروبلیدینگ ابرو در تهران در بهترین مرکز میکروبلیدینگ با تعرفه هزینه و قیمت میکروبلیدینگ در تهران توسط فاطمه حبشی

تاثیرات میکروبلیدینگ فیبروز بر روی افراد

جالب است که بدانید افرادی که از این تکنیک طبیعی استفاده می‌کنند در روز اول خیلی خرسند، خوشحال و هیجان زده هستند که دارای ابروهای زیبایی شده‌اند اما در روزهای آتی مقداری اثر آن کمرنگ شده و فرد احساس می‌کند رنگ ابروهای خود را بتدریج از دست می‌دهد اما جالب تر اینکه ابروها در حال گرفتن رنگ و جلوه طبیعی به خود هستند و اینکار حتی پس از ترمیم فیکس شده و تا مدت طولانی شکل  طبیعی خود را حفظ می‌نماید و باز هم آن شخص خوشحالی روز اول خود را احساس می‌نماید.

آموزش میکروبلیدینگ در تهران و ارائه خدمات میکروبلیدینگ ابرو در تهران در بهترین مرکز میکروبلیدینگ با تعرفه هزینه و قیمت میکروبلیدینگ در تهران توسط فاطمه حبشی

فیبروز ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری فیبروز ابرو به موارد زیادی بستگی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

 • عمق هاشور ابرو
 • نوع پوست
 • تغییرات در هورمون های بدن
 • رنگ های فیبروز
 • رنگهای انتخابی برای هاشور ابرو

در صورتی که حد استاندارد تمامی این موارد به خوبی رعایت شوند و همچنین مراقبت های بعد از فیبرو ابرو نیز توسط شما رعایت شود می توانید بیشترین ماندگاری را در فیبروز ابرو تجربه نمائید.

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو

پس از آنکه میکروبلیدینگ یا همان فیبروز ابرو انجام دادید لازم است مدتی را به طور کامل مراقبت نمائید. این مراقبت ها جهت جلوگیری از عفونتها و… می باشد.

به طور کل جهت مراقبت های بعد از فیبروز ابرو باید این موارد را رعایت کرد:

 • ابروهایتان تا سه روز نباید شسته شوند (در صورت ضروری بودن شستشو، با آب ولرم یا سرد و یا شامپو بچه بشویید).
 • دست ها و وسائل شوینده را به ابروهای خود تماس ندهید.
 • استفاده از پماد ویتامین آ به مدت یک هفته.
 • پوسته هایی که ممکن است پس از انجام فیبروز روی ابروهایتان دیده شود نباید خارانده شوند. این کار کیفیت کار فیبروز را پایین خواهد آورد.
 • در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 • به مدت چندروز به استخر نروید.

هزینه ، قیمت و تعرفه فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ ابرو)

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در کلینیک تخصصی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات میکروبلدینگ ابرو لطفاً با ما تماس بگیرید.

پس با انجام این تکنیک فوق العاده، زیبایی طبیعی صورت خود را افزایش دهید. در دنیای امروز، میکروبلیدینگ به عنوان یک دانش پزشکی در زمینه زیبایی شناخته می‌شود. ما افتخار داریم شما را در انجام خدمات میکروبیلدینگ با بهره گیری از بهترین امکانات جهت رضایت شما مشتریان عزیز یاری رسانیم.

تاکنون ۱۸ دیدگاه برای این مبحث ارسال شده است.

 1. سلام استاد
  من کاراتون رو داخل پیج اینستاگرامتون دنبال میکنم.
  شما بی نظیرید. کاراتون حرف نداره!

  1. سلام عزیزم
   خیلی خوشحالم که توی شهرتون یکی از موفق های حوزه فیبروز ابرو هستی.
   یکی از بهترین هنرجوهای دوره آموزش فیبروز ابرو بودی.
   همیشه موفق باشی عزیزم

 2. وای کاراتون فوق العادست. من از پیج اینستاگرامتون تموم کاراتون رو میبینم و لذت میبرم. منتظرم بعد کرونا برای آموزش بیام پیشتون.

  1. سلام عزیزم
   خوشحالم که همراه من هستید. در مورد دوره آموزش فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ هم هر سوالی داشتید کافیه با شماره سالن یا مستقیما از طریق شماره ۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷ با من تماس بگیرید. خوشحال میشم بتونم راهنماییتون کنم.

 3. سلام استاد
  من از هنرجوهای شما توی دوره آموزش فیبروز ابرو بودم. من رو به خاطر دارید؟
  بابت تموم زحمتای شما ممنونم. بهترین استاد دنیایید …

  1. سلام عزیزم
   بله شما از هنرجوهای خیلی خوب و با استعداد این دوره بودید. شنیدم که سالنتون رو به تازگی افتتاح کردید. تعریف کارهاتون رو هم خیلی شنیدم.
   از این که موفقیت های شما رو میبینم کلی لذت میبرم.
   امیدوارم همیشه موفق باشید عزیزم.

 4. کارتون واقعا عالیه. انگار نه انگار میکرو کار کردین، واقعا عالیه.

  1. سلام عزیزم
   برای ثبت نام توی دوره حضوری و عملی آموزش فیبرو ابرو در تهران لطفاً با شماره ۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷ تماس بگیرید به طور کامل راهنمایی تون میکنم.

 5. واقعا جایی ندیدم مثل شما ظریف کار کنن خانوم حبشی، دستمریزاد.

 6. سلام کارتون بی نهایت زیباست. من خیلی به انجام این کار فکر میکنم. اما از اون طرف هم از غیرطبیعی شدن صورتم میترسم. اما واقعا تبریک میگم بهتون بخاطر ظرافت کارتون. تموم کاراتون رو از پیج اینستا دنبال میکنم.

  1. سلام عزیزم
   مرسی لطف دارید.
   فیبروز ابرو اصلا غیر طبیعی نمیشه عزیزم. میتونید کارهای ما رو داخل پیج اینستاگرامون هم به طور مستمر دنبال کنید.

 7. ابروهای من پره ولی داخلش یکم خالیه. میشه بفرمایید هزینه انجام فیبروز ابرو برای من توسط شما چقدر میشه؟

  1. سلام عزیزم
   باید حضوری ابروهای شما رو ببینم تا بتونم برای فیبروز ابرو بهتر راهنمایی کنم. اگه براتون امکان داره عکس ابروهاتون رو از واتساپ برام بفرستید راهنماییتون کنم.

 8. سلام. برای ابروی مشکی از چه رنگی استفاده میکنن که هم دو رنگ به نظر نیاد هم با گذشت زمان باز تغییر رنگ مشهود نداشته باشه؟

  1. سلام این موارد مربوط به کارهای تخصصی میکروبلیدینگ هست که توی دوره حضوری آموزش فیبروز ابرو در تهران به طور کامل آموزش میدم.
   اگه قصد دارید در سالن لی لی از خدمات فیبروز استفاده کنید باید حضوری ابرو های شما رو ببینیم تا رنگ مناسب رو بهتون بگیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *