آموزش و خدمات مزووایت با قیمت و هزینه مناسب

مزووایت چیست؟

مزووایت راه حلی است برای خانم هایی که امروزه به دنبال راه کارهای جدید برای زیبا تر و جوان تر به نظر رسیدن صورت خود هستند. اما برخی افراد به سمت خریداری بهترین نوع لوازم آرایشی و انجام ترمیم ها و عمل های جراحی اعضای صورت ترغیب می شوند در حالی که عوارض مزووایت بسیار ناچیز و تقریبا نزدیک به صفر است. همه ی ما می دانیم که پوست مهم ترین و تاثیر گذار ترین عضو در صورت محسوب می شود که هر میزان که پوست جوان تر و شاداب تر باشد تاثیر بیش تری بر زیبایی چهره می گذارد. پس رسیدگی صحیح به آن و نیز مراقبت از سلامتش بسیار حائز اهمیت است. بنابراین مزووایت صورت بهترین پیشنهاد برای شماست.

چنانچه تمایل به مطالعه ادامه متن ندارید، کافیست پادکست زیر را گوش دهید.

مزووایت صورت چیست؟

عده ای از افراد هستند که دارای پوست خیلی تیره یا پوست بسیار روشن اند و هم چنین ممکن است پوست آن ها دارای لکه های تیره هم باشد که برای آن ها موضوعی بسیار ناراحت کننده است. احتمالا این افراد راه های بسیاری را برای بهبود این مسئله امتحان کرده اند اما نتیجه ی دلخواه را دریافت نکرده اند و از درمان پوست خود نا امید شده اند. شما در سالن VIP لی لی می‌توانید خدمات مزو وایت را با بهترین سطح کیفیت دریافت نمائید. در ادامه می‌توانید دیدگاه برخی از مشتریان عزیز ما را که مزووایت انجام داده‌اند ملاحظه نمائید.

خبری خوب از جنس مزووایت

خبر خوب برای شما عزیزان این است که امروزه با پیشرفت علم درماتولوژی در زمینه ی رفع بیماری ها و مشکلات پوستی متد ها و روش های جدیدی برای حل این مسائل به وجود آمده است که می توانند با تاثیر فوق العاده بر روی پوست، لذت داشتن یک پوست شفاف و زیبا را به عزیزان هدیه دهد. یکی از عالی ترین و فوق العاده ترین روش بر طرف کردن تیرگی و یا لکه های پوست روش مزووایت است که با درمان قطعی پوست، با استقبال فراوان مراجعین رو به رو شده است.

مزووایت تراپی حتی برای پوست های درگیر بیماری پوستی و فاقد ملانین و رنگدانه ها نیز مناسب است که می تواند با وارد کردن رنگدانه ها به درون لایه های زیرین پوست باعث بالا بردن کیفیت کار کلاژن سازی درم صورت بشود و هم چنین الاستین سازی آن را نیز بهبود ببخشد. تکنیک مزو وایت اولین بار توسط یک شرکت لهستانی انجام شد و برای مدتی در حدود سه سال مورد آزمایش و تحقیق قرار گرفت که پس از آن وارد بازار شد و کم کم در همه ی کشور ها مورد توجه قرار گرفت.

مزو وایت و هزینه تعرفه و قیمت مزووایت و آموزش مزووایت در غرب تهران توسط فاطمه حبشی

یکی از مزیت های قابل توجه مزووایت این است که علاوه بر پوست می تواند برای درمان سیاهی دور چشم و نیز سیاهی دور لب ها هم تاثیر گذار باشد. اما به طور کلی هر دو روش برای پوست های با عارضه ی تیرگی و یا لکه بسیار مناسب است و می تواند به بهترین صورت ممکن آن را بهبود بدهد.

مزو وایت تراپی چگونه انجام می شود؟

 • در ابتدا مشتری باید صورت خود را با شست و شو کاملا پاک کرده باشد و هیچ گونه آرایش و مواد دیگری بر روی آن نباشد تا سطح پوست تمیز شده و بتواند مواد را آن طور که باید جذب بکند. می توان صورت آرایش شده را با سرم انتی باکتریال کاملا پاک کرد.
 • در مرحله ی بعد باید تمام آلودگی و چربی های احتمالی روی پوست زدوده شود که برای این کار می توان از پاک سازی و کرم های اسکراپ پوست کمک گرفت که این کار باعث از بین بردن تمام سلول های از بین رفته و مرده ی پوست نیز می شود.

مزووایت تراپی و آموزش مزووایت با هزینه و قیمت مناسب توسط فاطمه حبشی

اکنون نوبت آن است که پوست بی حس شود پس باید با کمک پمادهای بی حس کننده مثل پماد زایلاپی آن را سر کرد به این صورت که پس از مالیدن یک لایه ی ضخیم از پماد زایلاپی و یا دیگر پماد ها به تمام نقاط پوست آن را باید تا مدت زمان سی دقیقه با نایلون پوشاند.

 • پس از گذشت حداقل نیم ساعت که مشتری بی حسی صورتش را حس کرد می توان مواد روی آن را در دو مرحله پاک کرد، در مرحله ی اول با کمک یک گاز استریل با حرکت آرام پماد را از روی پوست برداشت و در مرحله ی دوم یک گاز استریل دیگری را در ظرفی حاوی آب سرد و از قبل جوشیده شده بخیسانید و به وسیله ی آن بقیه مواد را از روی صورت بردارید.
 • در مرحله ی شماره پنج باید پوست صورت را از طریق محلول ویتامین سی و هم چنین ژل های هیدرودرم برای مرطوب سازی و آب رسانی و با کمک ویتامین سی تقویت کرد که برای این کار باید ژل و محلول را با نوک انگشت با حالت آرام و نوازش وار و به صورت چرخشی روی پوست مالش داد تا کم کم جذب آن بشود و زمینه را برای جذب بهتر و بیش تر توسط پوست را فراهم بکند. این ماساژ باید در حدود پنج مین ادامه داشته باشد تا به صورت کامل وارد منافذ و سلول های پوست صورت بشوند.

مزووایت تراپی و آموزش مزووایت با هزینه و قیمت مناسب توسط فاطمه حبشی

 • پس از این کار ها نوبت به سرم های احیا کننده و تثبیت کننده می رسد که باید مقداری از ان ها را که از قبل با کمک یک سرنگ جدا شده باشپ روی پوست مالش داد.
 • اکنون می توان عمل مزو وایت تراپی را با کمک دستگاه میکرونیدلینگ شروع کرد. برای این کار صورت باید به قسمت های مختلف تقسیم بندی بشود و برای هر قسمت از کارتریج جداگانه و متناسب با آن محل استفاده بشود به این شکل که برای قسمت هایی مثل دور چشم و دور لب ها و اطراف تیغه ی دماغ کارتریج نانو و برای بقیه ی قسمت ها مثل گونه ها کارتریج ۱۲ سر را مورد استفاده قرار داد.
 • یک نکته ی بسیار مهم در حین انجام میکرونیدلینگ این است که باید عمق سوزن دستگاه را طوری تنظیم کرد که باعث خون ریزی در صورت مراجعه کننده نشود که میزان عمق سوزن باید متناسب با عمق پوست مشتریان که هر کدام ممکن است با دیگری فرق بکند باشد تا خون ریزی اتفاق نیفتد چرا که خون ریزی به صورت قطره های شبنمی با خارج کردن مواد و نیز سرم های جذب شده از پوست تمامی زحمات را هدر می دهد و عملا هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.
 • پس از انجام تمامی این کارها و جذب شدن مواد سرم تثبیت کننده و سرم احیا کننده و عمل میکرو نیدلینگ می توان مواد مزووایت را به پوست تزریق کرد که در این جا نیز باید پس از تقسیم صورت به قسمت های مختلف پیشانی چانه گونه ی سمت راست و سمت چپ دور چشم دور لب ها اطراف بینی و … از کارتریج های مناسب استفاده کرد و مواد را به حالت چرخشی و دورانی برای جذب پوست نیدلینگ کرد و این عمل باید تا زمان مطمئن شدن متخصص از جذب کامل مواد به درون سلول های پوست ادامه داشته باشد.
 • مشتری می تواند رنگ مواد مزووایت تراپی را نزدیک به رنگ پوست صورت خود و یا در صورت تمایل مقداری روشن تر انتخاب بکند که گاه می توان برای رسیدن رنگ مورد نظر چند تا از کرم ها در رنگ های متفاوت را با هم مختلط کرد و سپس مورد استفاده قرار داد. انجام تمامی این کار ها در حدود ۴۵ دقیقه تا ۶۰ دقیقه ممکن است زمان بر باشد.
 • در مرحله ی شماره ی نه باید مواد مازاد را به صورت چرخشی روی پوست و با کمک نوک انگشت ها ماساژ داد.
 • پس از گذراندن این مرحله باید از ماسک ها ( ماسک آلوئه ورا و یا ماسک ورقه ای طلا که بسیار مناسب اند) استفاده بشود و اجازه داد که ماسک حداقل سی دقیقه روی پوست بماند.
 • پس از گذشت نیم ساعت حال باید ماسک را به آرامی و با ملایمت از روی پوست پاک کرد و دوباره صورت را با حالت نوازش گونه ای ماساژ داد. در این زمان استفاده از ضد آفتاب با SPF ۳۰ درصد توصیه می شود تا از پوست محافظت کامل بشود. اکنون مشتری می تواند به منزل برگردد!

مزووایت تراپی و آموزش مزووایت با هزینه و قیمت مناسب توسط فاطمه حبشی

مراقبت های پس از مزووایت تراپی و دوره های انجام مزو وایت

مشتری باید توجه کند که پس از انجام عمل مزووایت تراپی لازم است تا سه روز بعد از آن صورت خود را در برابر تماس با آب حفظ کند یعنی در این مدت باید از استحمام و تمیز کردن صورت با آب و یا دستمال مرطوب پرهیز کند. استفاده از کرم های آب رسان شب در طول این مدت الزامی است. ماساژ دادن آرام کرم های ترمیم کننده بر روی صورت نیز نباید فراموش بشود. رعایت نکات گفته شده باید بسیار مورد توجه قرار بگیرند تا بتوان بهترین نتیجه را از این تکنیک دریافت کرد.

دوره ی درمان به کمک مزووایت کوتاه مدت است و افرادی که پوست خیلی تیره دارند می توانند با گذراندن حداقل دو دوره در بیست روز تاثیر بی نظیر آن را بر روی پوست خود ببینند که این تاثیر می تواند تا هشت ماه و یا یک سال هم ادامه داشته باشد. چند دقیقه پس از انجام عمل مزووایت پوست صورت به رنگ قرمز در می آید که کاملا طبیعی است و نباید با حساسیت اشتباه گرفته بشود که این قرمزی پس از مدتی به تدریج از بین می رود و افراد می توانند نتیجه ی فوق العاده را روی صورت شان پس از گذشت چند روز به وضوح مشاهده کنند و لذت ببرند.

فواید و عوارض مزووایت صورت

از مزیت های قابل اهمیت و مهم روش مزووایت این است که دوام و ماندگاری بیش تری نسبت به روش های دیگر دارد و می تواند در بالا ترین سرعت ممکن تاثیر خود را بگذارد. اگر مزووایت توسط کارشناسان و متخصصان با بهترین مواد و برترین برند ها انجام بگیرد هیچ گونه حساسیت و عوارض پوستی را برای فرد به وجود نمی آورد. استفاده از مزووایت تراپی برای درمان انواع پوست ها با هر رنگی مناسب است الخصوص پوست های قفقازی و پوست های آسیایی می توانند بیش ترین تاثیر را ببینند.

برخی از پوست ها به علت جوش های مختلف ممکن است جای لک ها و آکنه ها را نشان بدهد که انجام مزووایت برای این پوست ها نیز می تواند مفید باشد که از طریق خنثی ساختن رادیکال های آزاد پوست تاثیر خود را می گذارد. علاوه بر این این روش برای پوست های رنگ پریده نیز کاربرد دارد.

مزو وایت و هزینه تعرفه و قیمت مزووایت و آموزش مزووایت در غرب تهران توسط فاطمه حبشی

مزوایت تراپی هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل استفاده است که می تواند با شفاف و روشن سازی پوست و نیز برداشتن لک های پوستی و برطرف کردن رنگ پریدگی ها باعث زیبا و جوان و شاداب به نظر رسیدن صورت و ظاهر افراد می شود و به همین دلیل استفاده از این تکنیک ها بسیار رایج شده است. پس از انجام مزووایت تراپی و سپری کردن چند روز مراقبت پس از آن (تقریبا سه روز) می توان با خیال راحت شست و شوی صورت را با مواد شوینده ی مناسب انجام داد و خواهید دید که مواد آرایشی مورد استفاده ی شما با جذابیت بیش تری به پوست صورت تان می نشیند و چهره ی شما را جذاب تر به نمایش می گذارد.

دستگاه مزووایت و تجهیزات موردنیاز

 • برای انجام مزووایت تراپی به یک دستگاه میکرونیدلینگ و یا دستگاه میکروپیگمنتیشن یا دستگاه تاتو که لرزشی نداشته باشند نیاز است که آن را با نام دستگاه مزووایت می شناسیم.
 • کارتریج های میکرونیدلینگ نانو ۱۲ سر نیز باید فراهم باشد.
 • یک پماد بی حس کننده برای مالیدن به پوست قبل از انجام مزووایت نیز باید در دسترس باشد.
 • باید حتما از سرم مزووایت و نیز سرم های احیا کننده و تثبیت کننده هم استفاده بشود.
 • وسایل بهداشتی و یک بار مصرف جهت رعایت بهداشت و سلامت مثل دست کش ها و کلاه های یک بار مصرف و ماسک و … .
 • ماسک ورقه ی طلا و یا ماسک برگ الوئه ورا برای پوست پس از اتمام مزووایت نیز از تجهیزات مورد نیاز به شمار می رود.

قیمت دستگاه مزووایت چقدر است؟

برای آشنایی کامل با دستگاه های مزووایت و انواع آن و قیمت دستگاه ها در دوره های آموزش مزووایت که توسط آکامی لی لی برگزار می گردد به طور کامل شرح داده خواهد شد و با طرز کار دستگاهها نیز به طور عملی و کاربردی آشنا خواهید شد.

برای آشنایی با شرایط ثبت نام در دوره های آموزشی کافیست به ادامه همین صفحه و بخش آموزش مزووایت مراجعه نمائید.

شرایط انجام مزووایت

نکته ی مهم قابل ذکر این است که افراد متمایل به استفاده از این روش باید حتما به متخصصان مربوطه که عمل کرد قابل اطمینانی در این زمینه دارند مراجعه بکنند چرا که روش انجام مزووایت و تجهیزات مورد نیاز برای استفاده بسیار مهم اند که باعث ایجاد آسیب های جبران ناپذیر در پوست فرد نشوند.

یک توصیه مهم در مزووایت تراپی

یک توصیه ی بسیار مهم در خصوص استفاده از این روش این است که قبل از تصمیم به انجام باید با پزشک مرتبط مشورت بشود و پوست فرد از همه نظر چک شود تا در زمان انجام مزووایت و پس از آن مشکلی پیش نیاید. گرچه تکنیک مزووایت برای پوست اکثر افراد مناسب و جواب گو است اما برای عده ای منع شده است که کودکان زیر ۱۵ سال و نیز افرادی که چین و چروک زیادی در پوست دارند به هیچ عنوان نباید از این تکنیک استفاده بکنند.

قیمت مزووایت و هزینه انجام مزووایت تراپی

به طور کلی نمی توان قیمت مشخص و ثابتی را برای انجام مزووایت معرفی کرد چرا که بستگی به سطح کار و نوع آن دارد و هزینه ها مطابق با آن تغییر می کنند. البته قابل ذکر است که ممکن است متخصصان عزیزی پیدا بشوند که برای سود آوری و درآمد زایی بیش تر خود با سواستفاده از عدم آگاهی مشتریان از مبلغ واقعی مزو وایت هزینه ی انجام آن ها را با قیمت بسیار بالا تری انجام بدهند که به همین منظور ما پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از هزینه ها با ما در ارتباط باشید.

مزو وایت و هزینه تعرفه و قیمت مزووایت و آموزش مزووایت در غرب تهران توسط فاطمه حبشی

مشاوره رایگان پیش از انجام مزووایت تراپی

کاربران محترم می توانند برای انجام این تکنیک از طریق تماس تلفنی و یا دیگر راههای ارتباطی ذکر شده در سایت با ما در مورد چگونگی انجام دادن مزووایت و هزینه اش و هم چنین شرایط لازم برای آن آگاهی هایی کسب کنند. مشاوران و کارشناسان ما در سایت همواره آماده به اطلاع رسانی و دادن خدمات مشاوره ای در این زمینه به کاربران عزیز می باشند.

جهت تماس بر روی شماره زیر کلیک کنید.

۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷

آموزش مزووایت در تهران

کار مزووایت باید با دقت کامل به بهترین صورت انجام بشود تا پوست افراد را با عوارض و صدمه مواجه نکند پس برای یاد گیری این عمل باید زیر نظر مجرب ترین و با تجربه ترین متخصصان آموزش دید و تمامی نکات مهم مربوطه جهت مزووایت مطمئن و بدون نقص که نتیجه ی عالی داشته باشد را فرا گرفت.

اگر شما هنر آموزان عزیز نیز تمایل دارید که کار انجام مزووایت تراپی را یاد بگیرید می توانید در دوره  های تعلیم و آموزش مزووایت شرکت بکنید و از خدمات آموزشی مناسب و کامل آن به صورت عملی بهره مند بشوید. لازم به ذکر است که بهره مندی از پشتیبانی کلاس ها و آموزش های اینترنتی و آنلاین ارائه شده توسط بهترین و معروف ترین پزشکان و کارشناسان برای افراد متمایل به آموزش نیز امکان پذیر است.