آموزش و خدمات میکروپیگمنتیشن در غرب تهران

خدمات میکروپیگمنتیشن

همانطور که می‌دانید در دنیای امروز همه به دنبال زیبایی هستند زیبا بودن و زیبا دیده شدن از ویژگیهایی است که همه ما آدمها خواهان آن هستیم در این مطلب به دور از هرگونه حاشیه‌ای می‌خواهیم شما را با تکنیک جدیدی به نام  میکروپیگمنتیشن آشنا کنیم و از کاربردها و خدمات بی نظیر آن شما را مطلع نماییم.

از آنجایی که نمی‌خواهیم در این نوشته به صورت علمی و تخصصی صحبت کنیم و به دنبال این هستیم که با زبانی ساده شما را به مفاهیم میکروپیگمنتیشن نزدیکتر کرده و بتوانیم اطلاعات مفیدی را در جهت تصمیم گیری بهتر برای استفاده از خدمات میکروپیگمنتیشن در اختیار شما بگذاریم. پس پیشنهاد می‌کنیم توضیحات این صفحه را تا انتها ملاحظه فرمائید.

عصر میکروپیگمنتیشن

خانم هایی که قصد دارند صورتی زیبا و طبیعی داشته باشند و طبیعی بودن صورت خود را همانگونه که هست حفظ نمایند و فقط به آن آراستگی بیشتری بدهند می‌توانند از میکروپیگمنتیشن استفاده نمایند. میکرو پیگمنتیشن یک نوع آرایش فوق العاده طبیعی و دائمی می‌باشد که به صورت شما جذابیت بیشتری بخشیده و نیز پیشنهاد خوبی برای این دسته از افراد می‌باشد.

میکروپیگمنتیشن یک عصر جدیدی از زیبایی است که با تزریق رنگ دانه‌های ریزی به لایه های زیرین و رویی پوست انجام می‌شود که می‌تواند قسمت‌های خالی ابروها را پر کرده و در پرپشتی ابروها کاملاً بصورت طبیعی موثر باشد. این ابزار نیز می‌تواند با یک طراحی بسیار زیبا بر روی لب‌های خانم‌ها، خط لبی بصورت خدادادی ایجاد کرده و جذابیت بیشتری به لب‌های بانوان بدهد.

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران و ارائه خدمات میکروپیگمنتیشن در تهران در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران - فاطمه حبشی

یکی دیگر از کاربردهای میکروپیگمنتیشن ، استفاده از آن در جهت کشیدن خط چشم هایی بی نظیر و طبیعی است که به چشمان خانم ها زیبایی بخشیده و چهره آنان را جذاب‌تر می کند.

اگر به دنبال آن هستید که به چهره خود اهمیت بیشتری بدهید و اعتماد به نفس خوبی را بدست آورید ما با سابقه ای درخشان در عصر میکروپیگمنتیشن، مشاور خوبی بوده و تمامی این خدمات را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما هم در زمینه آموزش میکروپیگمنتیشن خصوصا در تهران و هم در زمینه ارائه کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن در خدمت شما خواهیم بود.

چرا میکروپیگمنتیشن ؟

یکی از امتیازات ویژه این روش این است که نه تنها خانم‌ها ، بلکه آقایان نیز می‌توانند از این خدمات بهره ببرند.

حتما می‌پرسید آقایان ؟! بله آقایان ! آقایان می‌توانند با استفاده از این تکنیک، بر روی سر طاس خود ظاهری زیبا و طبیعی بدهند بطوری که به تازگی تراشیده شده است جلوه نماید. همچنین در یک سری افراد که موهای کم پشتی دارند بسیار تاثیرگذار بوده و کم پشتی موها را جبران می‌کند بدین معنی که حتی آقایانی که مشکل کچلی دارند می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.

عمل میکروپیگمنتیشن توسط ما به نحو کاملا اصولی انجام خواهد شد و نتایج آن سالهای سال باقی خواهد ماند و سریع از بین نمی‌رود.

حتی اگر فردی از این خدمات استفاده کند و به هر نحوی ناراضی باشد مانند تاتو اثری ماندگار و مصنوعی از خود به جا نمی‌گذارد و فرد می‌تواند به راحتی با روش‌های ساده ای نسبت به پاک کردن آن اقدام نماید.

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران و ارائه خدمات میکروپیگمنتیشن در تهران در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران - فاطمه حبشی

از این رو یکی از مزیت‌های این روش که به آن اشاره کردیم نه تنها زیبایی طبیعی بخشیدن به افراد است بلکه آرایش مصنوعی و جبران ناپذیری را برای آنان بوجود نمی‌آورد. این تکنیک فوق‌العاده هر چه بیشتر بدست متخصصان خوبی انجام گردد رضایت خاطر بیشتری را از انجام آن بوجود می‌آورد.

ما با دارا بودن تخصص در این زمینه، چند مورد از منع استفاده از میکروپیگمنتیشن و مزیت‌های آن را به شما معرفی می‌کنیم.

معایب میکروپیگمنتیشن

  • افرادی که دارای بیماری‌های پوستی، عفونت و یا مشکلات دیگری هستند قبل از استفاده از این خدمات با پزشک صلاحدید خود حتما مشورت نمایند.
  • خانم های باردار و یا آنانی که در دوران شیردهی هستند.
  • افرادی که مبتلا به بیماری‌های قلبی و یا حتی مشکوک به این بیماری هستند این روش را فراموش کنند.
  • افرادی که مشکل دیابت داشته و انسولین تزریق میکنند استفاده از این تکنیک برای آنان منع مصرف دارد.
  • افرادی که بدنشان مستعد گوشت اضافه و یا عفونت پوستی می‌شود با انجام این تکنیک بدتر می‌شوند.

مزیت میکروپیگمنتیشن

از مزیت‌های میکروپیگمنتیشن این است که کاملا بدون درد و خونریزی انجام می‌شود و التهاب مهمی در فرد ایجاد نمی‌کند. حتی باعث تحریک رشد ابرو شده و مشکل ریزش ابرو را برطرف می‌کند.

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران و ارائه خدمات میکروپیگمنتیشن در تهران در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران - فاطمه حبشی

با استفاده از این تکنیک، خانم‌ها نیازی نیست زمان زیادی را صرف آرایش کردن چهره خود نمایند و با بهره‌گیری از این روش می‌توانند یک آرایش طبیعی و بی‌نظیر داشته باشند و یا حتی در بعضی از موارد جای زخم و بخیه و لک را از بین می‌برد.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن

حتما این سوال را از خود پرسیده‌اید که میکروپیگمنتیشن تا کی ماندگار است؟

بهتر است بگوییم میزان ماندگاری آن بین ۱ تا ۳ سال و یا حتی بیشتر است که به عوامل مختلفی مانند جنس رنگ و استانداردهای آن، آب و هوا، جنس پوست و ضخامت آن و استفاده مداوم از دخانیات و مشروبات الکلی و یا قرار گرفتن مداوم فرد در مقابل اشعه مضر نور خورشید بستگی دارد.

لازم به یادآوری است در افرادی که پوست چرب دارند میکروپیگمنتیشن ابرو اثر ماندگاری بالایی ندارد و فرد می‌تواند نسبت به ترمیم آن اقدام نماید.

میکروپیگمنتیشن خط چشم برای پرپشت شدن و یا متراکم نشان دادن و تقویت مژه ها میباشد که یکی از بهترین روش‌های میکروپیگمنتیشن است به ویژه کسانی که افتادگی پلک دارند این روش به آن‌ها صدرصد پیشنهاد می‌شود و می‌تواند کم‌پشتی مژه‌ها را جبران نموده و ظاهری زیبا و جذاب به آنها بدهد و نیز اثرات ماندگاری آن در پوست‌های خشک  نسبتاً بالا خواهد بود.

میکرپیگمنتیشن لب ماندگاری خوبی دارد و به لبها فرم متعادلی داده و چروک‌های سطحی دور لب را از بین می‌برد و حجم لب را بصورتی کاملاً طبیعی افزایش می‌دهد. جالب اینجاست که بدانید انجام این کار برای آقایان به شکل خاص و خیلی نامحسوس انجام می‌شود.


هزینه ، قیمت و تعرفه میکروپیگمنتیشن ابرو

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در کلینیک تخصصی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو ، لب و خط چشم لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در غرب تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی میکروپیگمنتیشن ابرو در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود. ضمناً لازم به ذکر است که کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن در دوره‌های آموزشی به طور کامل آموزش داده خواهند شد.

هزینه و تعرفه آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در غرب تهران

جهت اطلاع از تعرفه و قیمت شرکت در دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن کافیست با ما تماس بگیرید.

جهت دریافت خدمات حرفه‌ای و یا مشاوره در خدمت شما هستیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس بگیرید.