خدمات و آموزش لمینت مژه در غرب تهران

انجام لمینت مژه در غرب تهران (به همراه آموزش)

لمینت مژه (لمینیت مژه یا لیفت مژه)

این روزها زیبایی مژه برای بسیاری از بانوان دارای اهمیت شده است به طوری که به وفور مژه های مصنوعی را در بازار شاهد هستیم. اما لمینت مژه که به آن لمینیت مژه یا لیفت مژه نیز گفته می شود، روشی طبیعی برای تقویت مژه ها بوده که باعث می شود به کمک آن بتوانید بدون استفاده از ابزارهای مصنوعی، مژه های خود را بازسازی و احیا کنید. لمینت مژه باعث می شود که ابروهای شما پرپشت تر، بلندتر و با قوس بسیار زیباتری به نظر برسد. همینطور یکی از راه های رنگ دادن به ابروها، لمینیت مژه می باشد.

لمینت مژه و لیفت مژه و لمینیت مژه در تهران و آموزش لمینت مژه با هزینه و قیمت لمینت مژه مناسب در غرب تهران توسط فاطمه حبشی

روش انجام لمینت مژه

در روش لمینت مژه ، ابتدا از طریق کراتین تراپی مو ، کراتین های مژه اشباع می شود. چرا که موهای مژه نیز دارای جزئی به نام پروتئین مقاوم است و لازم است در ابتدا کراتین های مو تقویت گردد. ضمن آنکه کراتین باعث افزایش استقامت و حجم موی مژه نیز می شود.

مزایای لمینت مژه (لیفت مژه)

تا زمانی که لمینت مژه شما ماندگاری خود را حفظ کرده باشد هیچ احتیاجی به ریمل و فرمژه نخواهید داشت اما این به تصمیم شما نیز بستگی دارد و می توانید همچنان از ریمل نیز استفاده نمایید. اما در واقع انجام لمینت مژه نوعی جایگزین و روشی نیمه دائمی برای ریمل و فرمژه خواهد بود. لمینت مژه باعث می گردد که چشمان شما درشت تر و زیباتر به نظر برسند. کسانی که مژه های خود را لمینت کرده اند هیچ محدودیتی در تماس دادن آن با آب ندارند اما توصیه می شود که کمتر آن را با آب تماس دهند. هرچند تماس با آب هیچ تغییری در رنگ ها و کیفیت آن ایجاد نخواهد کرد. استفاده از تکنیک لمینت مژه هیچ محدودیت و عوارضی برای چشم به وجود نخواهد آورد. با انجام لمینت مژه هیچ احساس ناخوشایندی همچون احساس سنگینی روی پلک و حس مشابه را نخواهید داشت.

لمینت مژه و لیفت مژه و لمینیت مژه در تهران و آموزش لمینت مژه با هزینه و قیمت لمینت مژه مناسب در غرب تهران توسط فاطمه حبشی

ماندگاری و دوام لمینت مژه (لیفت مژه)

یکی از ویژگی های جالب و مثبت لمینت مژه این است که پس از خواب نیز حالت خود را حفظ می کند. ممکن است لمینت تا ۳ ماه نیز دوام و ماندگاری داشته باشد که این زمان به موارد بسیار زیادی وابسته است. اما به دلیل اینکه لمینت مژه به صورت تدریجی محو می شود، می توانید به صورت دوره ای اقدام به لمینت مجدد مژه نمائید.

آیا لمینت مژه و لیفت مژه با هم تفاوت دارند؟

به طور کل باید بگوییم خیر. اما در لیفت مژه از مواد تقویت کننده کمتری استفاده می شود و همین موضوع باعث شده است که زنان باردار یا شیرده در این دوران، لیفت مژه را به لمینت مژه ترجیح دهند. اما در کل تفاوت چندانی بین این دو روش وجود ندارد.

قیمت و هزینه لمینت مژه (لمینیت یا لیفت مژه)

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن آرایشی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و قیمت و هزینه خدمات لمینت مژه لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش لمینت مژه در غرب تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی لمینت و لیفت مژه در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.