خدمات وکس صورت با ماسک طبیعی در غرب تهران

وکس صورت با ماسک طبیعی

وکس صورت یا واکس صورت تکنیکی برای از بین بردن موهای زائد صورت می باشد. این تکنیک با قرار دادن ماده ای به نام موم یا وکس (wax) روی صورت و پخش کردن موم ها ب یک کاردک مخصوص انجام می شود که پس از خشک شدن وکس ها می توان وکس را به صورت ورقه ای از روی سطح پوست جدا کرد. در حین جدا کردن وکس ها، موهای روی پوست نیز با آن جدا خواهند شد و به همین خاطر با این روش می توانید تا هفته ها، صورتی نرم، صاف و بدون مو داشته باشید. به دلیل اینکه موها با چسبیدن به موم یا وکس و با کشیدن جدا می شوند ممکن است کمی درد نیز احساس نمائید که البته با روش هایی که به کار میگیریم این درد به حداقل خود رسیده است.

وکس کردن موهای صورت باعث می شوند که موها از ریشه جدا شوند و همین باعث خواهد شد که پس از رویش مجدد موها، نرمی زیادی حس کنید. در حالی که در روش های دیگر اصلاح صورت، زبری مو مشخص است.

ممکن است وکس کردن در چند جلسه انجام شود و پس از هربار وکس کردن صورت شما قرمز رنگ شود که این امر کاملا طبیعیست.

وکس صورت با ماسک صورت طبیعی در غرب تهران با هزینه و قیمت مناسب توسط فاطمه حبشی

وکس کردن مو را می توانید در بالای ابروها و یا لب ها نیز انجام دهید. انجام وکس مو در بالا لب ها با درد بیشتری همراه است زیرا حساسیت این بخش از صورت بیشتر است. با این حال پس از وکس مو در این ناحیه ها مشاهده خواهید کرد که ابروهای شما بسیار زیبا خواهند شد و خط ابرو کاملا مشخص است. این به دلیل تاثیر بسیار مثبت این تکنیک بر روی زیبایی پوست شماست.

ماندگاری وکس صورت

وکس کردن صورت معمولا ۲-۳ هفته می باشد. در طول این دوره معمولا رشد مو احساس نمی کنید و پوست صورت شما همچنان نرم است. در حالی که تیغ زدن صورت و یا روش های دیگر رفع موهای زائد باعث خواهد شد پس از مدت بسیار کوتاه، رشد مجدد موها را شاهد باشید و احساس زبری نیز خواهید کرد.

هزینه و قیمت وکس صورت

در رابطه با روش وکس صورت کلیه هزینه ها متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از شرایط ، هزینه و قیمت خدمات وکس صورت در غرب تهران لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش وکس صورت با ماسک طبیعی در غرب تهران

با شرکت در دوره های آموزشی وکس صورت در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام آن به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.