آرایش

چگونه با آرایش ساده چشم، زیبا به نظر برسیم؟

خیلی از خانم ها فکر میکنن هرچقدر آرایش چشمشان غلیظتر باشد زیباتر به نظر می آیند اما این یک اشتباه محض است. با آرایش چشم ساده زیباتر شوید و حتی چهره تان طبیعی تر خواهدشد. معمولادر آرایش چشم ساده از سایه چشم هایی به رنگ های ملایم کم استفاده میشود مثل:صورتی،گلبهی،هلویی،ویاسی در آرایش چشم ساده از خط چشم هایی نازک و کوتاه استفاده میشود.معمولا در میکاپ چشم از مهمترین عضوها بشمار می آید پس بیشترین تلاشتان در زیباتر شدن آنها بکنید.

و همچنین آرایش چشم ساده نسبت به آرایش غلیظ طرفداران زیادی دارد. در آرایش چشم ساده پف زیر چشم،تیرگی های اطراف چشم و حتی پلک های افتاده مخفی میشوند.میتوان با آرایش چشم ساده حتی اگر چشم هایتان ریز است آنها را درشت تر کنید.در آرایش چشم ساده کسانی که موهای بلوند یا قرمز دارند از خط چشم های مدادی قهوه ای رنگ استفاده کنند و اگر رنگ موهایتان روشن است از خط چشم مشکی استفاده کنید.

چگونه خط چشم بکشم؟

خط چشم کشیدن همیشه روشی سخت در آرایش چشم ساده بشمار می آید مخصوصا اگر تازه وارد باشید کافیه از یه تیکه چسب استفاده کنید و به شکل اوریب آن را روی پشت چشمتان بچسبانید و خط چشم هود را بکشید و در انتها چسبها را جدا کنید میبینید که آرایش چشم ساده شما با یک خط چشم چقدر زیباتر خواهدشد.

ریمل بزنید! در آرایش چشم ساده از ریمل نیز استفاده کنید وتنها یک بار برروی پلک بالایی خود را ریمل کنید یادتان باشد از قبل اضافی های ریمل را از روی برس ریمل جدا کنید. و اینکه در آرایش چشم ساده اگر موهایتان بلوند یا قرمز است از ریمل قهوه ای استفاده کنید. اما سایه چشم را در آرایش چشم ساده فراموش نکنید برای سایه چشم زدن از دو رنگ استفاده‌ کنید که یکی از آنها روشن و دیگری تیره خواهد بود. در آرایش چشم ساده از رنگ های روشنتر به عنوان رنگ های پایه استفاده کنید. قطعا خودتان با چهره خودتان بیشتر آشنایی دارید و میدانید کدام رنگ ها بیشتر به شما می آیند. در آرایش چشم ساده به رنگ پوستتان دقت کنید. اگر پوستتان تیره است از رنگ های روشن و درخشان استفاده کنید. و اگر پوستتان روشن است از رنگ های فلزی استفاده کنید در آرایش چشم ساده رنگی که به عنوان سایه تیره استفاده میشود رنگ دودی است.

آرایش چشم ساده و اما شیک

چگونه آرایش چشم ساده ولی شیکی داشته باشیم؟ یک قلم مو تمیز بردارید و در گوشه بالایی پلک خود قرار دهید و شروع کنید به ایجاد حرکات دایره ای و سایه چشم را پخش کنید چندین بار این را تکرار کنید تا آرایش چشم ساده تان طبیعیتر شود. بعد با خط چشم یک خط نازک روی پشت پلک فوقانی خود رسم کنید اگر میخواهید آرایش چشم ساده داشته باشید خط چشمتان را ضخیم نکنید. و اگر تازه کارید بهتر است از خط چشم های مدادی به جای خط چشم های مایع استفاده کنید. در آرایش چشم ساده زدن سایه چشمتان را از گوشه بیرونی چشمتان آغاز کنیدو برس را در سرتاسر پشت پلک خود به طور افقی حرکت دهید البته از قبل مقدار اضافی پودر سایه چشم را از روی برس پاک کنید. در آرایش چشم ساده رنگ تیره را در کناره استخوان ابرو و رنگ روشن را در گوشه بیرونی پلک بزنید و به سمت بینی امتداد دهید در آرایش چشم ساده از رنگ های طلایی و سفید به عنوان هایلایتر استفاده میشود.آرایش چشم ساده و دخترانه!

برای آرایش چشم ساده به این نکات دقت کنید:سایه چشم هایی در آرایش چشم ساده تان استفاده کنید که طبیعی تر به نظر می آیند مثلا از سایه چشم های اکلیلی استفاده نکنید اما پس چه رنگ هایی میتوان استفاده کرد؟خب در آرایش چشم ساده میتوانید از رنگ های قهوه ای،عسلی،و کرم استفاده کنید.یادتان باشد در آرایش چشم ساده رنگ هایی را انتخاب کنید که کمی تیره تر یا کمی روشنتر از پوستتان است.اگر در آرایش چشم ساده از رنگ های غیر طبیعی استفاده شود عجیب و غریب بنظر میرسید.از هایلایتر سفید و طلایی استفاده کنید چشمان شما را درشتر خواهد کرد.

آرایش چشم ساده برای بیرون

بیشتر خانم ها برای بیرون رفتن هم آرایش میکنند اما بدانید که آرایش های غلیظ فقط چهره شمارا خشن‌تر میکنند پس بهتر است از آرایش ساده چشم استفاده کنید. بعد از پایان آرایش صورت میرسیم به آرایش چشم ها. در آرایش چشم ساده از رنگ های طبیعی استفاده کنید مثلا رنگ های صدفی و یا استخوانی که باید در تمام پشت پلک پخشش کنید که اگر قلم مو یا برس ندارید میتوانید از انگشتتان کمک بگیرید بعد یک رنگ دودی را در پشت پلکتان بکشید ریمل بزنید اما ملایم و بدون اینکه خرده مژه ها اطراف چشمتان بریزند و در اخر یک خط چشم خیلی نازک نیز بکشید که اما میتوانید این یک قلم را فاکتور بگیرید این هم از آرایش چشم ساده شما زیبا بدرخشید.

آرایش چشم ساده برای عروسی!

در این سبک از آرایش خبری از رنگ های متنوع پشت چشم و خط چشم های مختلف و عجیب غریب نیست اینجا فقط یک آرایش چشم ساده اما شیک و زیباست که مورد پسند خیلی از خانم هاست.برای همه نوع چشمی چه ریز و چشم درشت معمولا از خط چشم های مدادی استفاده میشود که در آرایش چشم ساده فقط یک بار آن را داخل چشم کشیده و به چشم ها فرم و زیبایی خاصی میدهیم که چشم ها را از حالت بی روحی در می اورد.یادتان باشد ریمل بزنید ریمل زدن باعث میشود مژه هایتان زیباتر به نظر برسد و آنها را پر پشت تر و بلندتر میکند.گاهی اوقات در آرایش چشم ساده از فرمژه استفاده میشود معمولا وقتی که فرد به طور طبیعی مژه های زیبا دارد  میتوان از ژل مژه بیرنگ هم استفاده کرد.اگر دختری نوجوان هستید میتوانید در آرایش چشم ساده خودتان از ریمل هایی غیر از مشکی هم استفاده کنیدکه رنگ های فانتزی و جالبی هستند ابتدا عرض مژه ها و بعد فقط انتهای انها را ریمل بزنید.اما در آرایش چشم ساده به آرایش ابروهایتان نیز توجه کنید چون ابروهای شلخته و نامرتب از زیبایی چشم های شما میکاهد. ابتدا ابروهایتان را با برس حالت دهید و بعد با پودر های پوشاننده تمام نقاط ابرو خود را بپوشانید.آرایش چشم ساده هر چقدر ساده تر قشنگتر است و بدانید که امروزه بر خلاف آنچه تصور میکنید و فکر میکنید هر چه آرایشتان غلیظ تر باشد زیباتر خواهید بود در اشتباهید پس تا دیر نشده آرایش چشم ساده را یاد بگیرید و به زیبایی خودتان کمک کنید.

دکتر فاطمه حبشی

در هر عصری، زیبا بودن، معنا و مفهوم خاص خود را دارد. شاید در عصر ما، زیبایی همان چیزی است که اکنون به دنبال آن هستیم. چیزی که، باعث شده است کلینیک زیبایی را تاسیس کرده و میزبان زیبارویانی چون شما باشیم. امیدواریم که همواره بدرخشید و شاداب‌تر، جوان‌تر و زیباتر از همیشه بمانید. در صورتی که نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید با 09120311317 در ارتباط باشید. منتظر دیدارتان در کلینیک هستیم 😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *