آرایش

بهترین رنگ کار مو در تهران کیست؟

بهترین آرایشگاه برای رنگ مو در تهران

ابتدا قبل از شروع به صحبت بهتر است بررسی کوتاهی بر روی ساختمان رنگ مو داشته باشیم و سپس به معرفی بهترین رنگ کار مو تهران در سالن لی لی خواهیم پرداخت تا بتوانید برای رنگ کردن موهای خود به صورت حرفه ای، بهترین سالن زیبایی و بهترین رنگ کار را انتخاب نمائید.

همچنین در صورتی که قصد دارید در دوره های حرفه ای و تخصصی رنگ مو شرکت کنید کافیست به صفحه معرفی بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران مراجعه نمائید یا با شماره ۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷ تماس بگیرید.

همانطور که می‌دانید در زیر پوست شما در قسمت  ریشه مو فولیکولهای در حال انجام فعالیت می باشند.

پیاز مو از قسمت ملانین تشکیل شده است که خود ملانین مو از قسمت یو ملانین و فیو ملانین تشکیل شده است.

بر اساس تحقیقات پزشکی ثابت شده است که هر چقدر ملانین مو بیشتر باشد، رنگ  مو  به سمت رنگ تیره تر گرایش پیدا می‌کند و هر چقدر کمتر عمل کند رنگ  مو یه سمت روشن تر گرایش پیدا می کند.از همین رو شما شاهد رنگ موهای طبیعی  با رنگهای مختلف می باشید، همچنین می‌توانید در این زمینه به جنس موها نیز اشاره نمود، که  تمامی این عوامل بسته به منطقه آب و هوایی و همچنین نوع تغذیه و ژنتیک هر شخص دارد، که در بعضی از افراد شاهد رنگ مو مشکی و تیره بعضی‌ها قهوه ای و بعضی ها قرمز و یا بور می باشد. به همین جهت  افراد مختلف تمایل دارند در بعضی از مواقع رنگ موی خود را تغییر داده و تنوع را بر روی پوست خود ایجاد نمایند .

به همین دلیل برای انجام این عمل به رنگ موهای مصنوعی روی می‌آورند که توسط این رنگ موها می توانند، رنگ موهای خود را تغییر داده و به رنگ دلخواه خود در می آورند در اینجا می خواهیم عوامل موثر در رنگ مو و همچنین مزایا و معایب این رنگ ها را مورد  بحث و گفتگو قرار دهیم.

بهترین رنگ کار مو در تهران کیست؟

هنگامی که  تصمیم به تغییر رنگ موی خود می گیرید، ابتدا عواملی همچون آسیب دیدن و یا صدمه دیدن به موهای خود را مد نظر قرار می دهید و می‌توان گفت این یکی از نگرانی های بسیار مهم برای اکثر خانم ها می باشد، در نتیجه به دنبال این هستند که موهای خود را به فردی بسپارید، که در این امر تخصص کافی و کامل را داشته باشد و در نتیجه به عنوان مثال شهروندان تهرانی به دنبال بهترین رنگ کار مو در تهران می‌گردند. ما در اینجا می خواهیم بهترین آرایشگاه و همچنین رنگ کار مو را به شما معرفی کنیم.

برای پاسخ دادن به این سوال می توان گفت بهترین رنگ کار مو کسی است که تخصص لازم در زمینه رنگ مو را داشته باشد و آشنایی کامل با ریشه و ساختمان مو را داشته باشد همچنین برای دیدن آموزش های لازم و به دست آوردن دانش لازم نسبت به مو و رنگ مو و مواد شیمیایی و مواد اثرگذار بر مو دوره های تخصصی را گذرانده باشد و تخصص و از علم کافی نسبت به این موضوع برخوردار باشد .

در این راستا می‌توانیم به شما خانم ژیلا سلطانی را معرفی نماییم. خانم ژیلا سلطانی با گذراندن دوره‌های تخصصی در حوزه رنگ مو و همچنین آشنایی با اصول رنگ مو، جنس مو و گذراندن دوره‌های تخصصی در امر هایلایت، دکلره، رنگ موهای ترکیبی و همچنین کراتینه مو می توانند بهترین و زیباترین رنگ را با ضمانت سلامت موهای شما به شما اهدا نماید و از این رو مطمئن باشید که در تمامی مراسم مجالس اعیاد و ایام به زیبایی موهای خود افتخار کرده و مانند الماس روی موهای شما جلوه و جلای عالی داشته باشد و از رنگ موی خود لذت ببرید.

ژیلا سلطانی مدرس رنگ و مش و بهترین رنگ کار مو در تهران
ژیلا سلطانی

همانطور که گفته شد بهترین رنگ کار مو شخصی است که تخصص و امکاناتی را نسبت به ساختمان و ساختار مو و جنس مو داشته باشد، تا با ترکیب رنگ مویی که بر روی سر شما قرار می دهد، کمترین آسیب به موها وارد نماید و نه تنها آسیبی به موهای شما وارد نکند، بلکه موجب گردد تا موهای شما تقویت شود و کراتین مو بالا برود و از سوختگی مو جلوگیری کند.

همان طور که میدانید، در صورتی که شخص تخصص لازم در این امر را نداشته باشد، با ترکیب نادرست مواد با یکدیگر موجب می گردد تا مواد شیمیایی به ریشه موهای شما صدمه و آسیبی جدی و جبران ناپذیر را وارد نماید.

اما همانطور که گفته شد خانم ژیلا سلطانی با گذراندن دوره‌های تخصصی و مهارت کافی در امر رنگ مو به شما کمک می کند تا رنگ مو را بر روی موهای تان قرار دهید که نه تنها از زیبایی و جلوه و جلای خاصی برخوردار باشد، بلکه موهای شما آسیب ندیده و در کنار آن با استفاده از مواد پروتئینی به کار رفته در رنگ ها موجب تقویت و نرمی و رشد و درخشش موهای شما گردد.

در صورتی که موی شما از جنس خشکی برخوردار باشد و یا از جنس نازکی برخوردار باشد حتماً باید توجه داشت که از مواد مخصوصی بر روی موها و همچنین از زمان خاصی بر روی موهای تان برخوردار است  و این امر را خانم ژیلا سلطانی با توجه به داشتن علم و فن و تخصص در امر رنگ مو به شما ارائه می دهد.

بهترین رنگ کار مو تهران شخصی است که با توجه به جنسیت موی شما، ضخامت و همچنین کیفیت موی شما رنگ موی مورد نظر را به شما معرفی نماید و همچنین به شما کمک کند تا موهایتان در هر حالت و جنس بافت که باشد کمترین آسیب را ببینند. در نتیجه خانم ژیلا سلطانی با توجه به تمام تخصص و مهارتی که در این امر دارد، به شما کمک می کند تا بهترین رنگ مو را نسبت به رنگ پوست شما و چهره شما به شما معرفی نماید .

همچنین مواردی را در رنگ کردن موی شما به کار می برد که نه تنها به موی شما آسیبی وارد نشود، بلکه موجب تقویت موها گردد همچنین در رنگ کردن مو درخشش مو و جلای مو یکی از مهمترین عوامل است .

از این رو خانم ژیلا سلطانی با توجه به انبوه تخصص و مهارت خاصی که در امر رنگ مو دارد می‌تواند به شما کمک کند، تا از موهای بسیار زیبا و درخشنده برخوردار باشید .همچنین با توجه به شناخت مواد دکلره و هایلایت  و مدت  زمانی که مواد را بر روی موهای شخص قرار می‌دهد در نظر دارد که با توجه به جنس بافت مو کمترین آسیب به مو وارد شود و زمان مشخص و معینی را برای تغییر رنگ مو در نظر می‌گیرد که این امر بسیار مهم در رنگ کردن و هایلایت کردن مو به شمار می رود.

دکتر فاطمه حبشی

در هر عصری، زیبا بودن، معنا و مفهوم خاص خود را دارد. شاید در عصر ما، زیبایی همان چیزی است که اکنون به دنبال آن هستیم. چیزی که، باعث شده است کلینیک زیبایی را تاسیس کرده و میزبان زیبارویانی چون شما باشیم. امیدواریم که همواره بدرخشید و شاداب‌تر، جوان‌تر و زیباتر از همیشه بمانید. در صورتی که نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید با 09120311317 در ارتباط باشید. منتظر دیدارتان در کلینیک هستیم 😊

تاکنون ۲ دیدگاه برای این مبحث ارسال شده است.

  1. سلام. خسته نباشید
    در حال حاضر چه دوره هایی توسط خانم سلطانی ارائه میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *