سلامت و بهداشت

بازار کار پاکسازی پوست (درآمد پاکسازی پوست و شغل اسکین کر)

این روزها انتخاب شغل شاید یکی از سخت ترین کارهایی باشد که هر فردی لازم است انجام دهد. وضعیت های اقتصادی جامعه از یک سو و پیش نیازها و مهارت های مشاغل مختلف هم از سوی دیگر باعث می شود که کمی در انتخاب شغل دارای محدودیت باشیم. در این نوشته قصد دارم در رابطه با بازار کار پاکسازی پوست یا اسکین کر برای شما شرح دهم.

پاکسازی پوست یا اسکین کر چیست؟

همه ما دوست داریم دارای پوست صاف و شفاف و سالمی باشیم. مراقبت از پوست نیازمند رعایت بسیاری از موارد و همچنین مراقبت های خاص است.

این روزها زیبا بودن آرزوی همه افراد است. زیبا بودن یکی از خواسته های درونی و فطری انسان است که همواره خود را در مراحل مختلف زندگی نشان داده است. در ایران نیز بانوان عزیز به زیبایی اهمیت زیادی می دهند و همین باعث خواهد شد بیش از پیش نیازمند به یک متخصص در این زمینه باشند تا بتوانند سلامت پوست و حفظ زیبایی و شادابی پوست خود را به آنها بسپارند. به همین دلیل ضرورت حضور یک متخصص پاکسازی پوست یا اسکین کر را بیشتر از همیشه حس می کنند.

پوست ها دارای انواع مختلف همچون پوست چرب، خشک و غیره هستند و پاکسازی هر کدام از انواع پوست، قلق و روال خاص خود را داراست.

من در آکادمی فلدورا به عنوان اولین و برترین آکادمی پوست و موی ایران و در دوره آموزش پاکسازی پوست در تهران به طور کامل نحوه پاکسازی پوست را آموزش داده ام. اگر سوالی در رابطه با این دوره دارید با شماره من (۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷) تماس بگیرید.چرا باید پاکسازی پوست را آموزش ببینیم؟

  • دارا بودن درآمد عالی و بالا
  • فعالیت در حوزه سلامت و مورد علاقه بسیاری از بانوان
  • عدم اشباع شغلی در آینده
  • تخصص در تمامی حوزه های پاکسازی و زیبایی پوست

بازار کار پاکسازی پوست و اسکین کر چگونه است؟

همانطور که شرح دادم، امروزه به دلیل اهمیت زیادی که بانوان و حتی در بعضی از مواقع آقایان گرامی به سلامت پوست خود می دهند باعث شده است نیازمند به یک متخصص باشند که بتوانند حفظ سلامت و زیبایی پوست خود را به آن ها بسپارند.

متاسفانه تخصص در این زمینه همیشه بالا نیست و همین باعث شده است که بازار کار رشته پوست و مو همیشه نیازمند متخصصینی باشد که دارای مهارت بالا باشند. به همین خاطر امروزه وضعیت بازار کار پاکسازی پوست خوب است و می توانید یک کسب و کار با درآمد بالا ایجاد نمائید.

درآمد پاکسازی پوست و اسکین کر چقدر است؟

این درآمد ثابت نیست و به میزان مهارت شما، مکانی که در آن در حال فعالیت هستید و از همه مهمتر توانایی و تسلط شما به کار پاکسازی پوست مشتریان تان بستگی دارد. به همین دلیل آموزش دیدن در این زمینه یکی از واجبات است و لازم است جلساتی از آموزش عملی را طی کنید تا بتوانید کلیه مهارت های لازم در این زمینه را فرا بگیرید. 

هر آنچه که لازم است از پاکسازی پوست بدانید، در دوره آموزش پاکسازی پوست در تهران به هنرجویان آموزش خواهم داد. اگر قصد دارید شما نیز از هنرجویان با استعداد هنر پاکسازی پوست و اسکین کر باشید کافیست برای مشاوره با من تماس بگیرید.

همچنین بخوانید:  هیدرودرمی پوست چیست؟

فاطمه حبشی

در هر عصری، زیبا بودن، معنا و مفهوم خاص خود را دارد. شاید در عصر ما، زیبایی همان چیزی است که اکنون به دنبال آن هستیم. چیزی که، باعث شده است سالن زیبایی لی لی را تاسیس کرده و میزبان زیبارویانی چون شما باشیم. امیدواریم که همواره بدرخشید و شاداب‌تر، جوان‌تر و زیباتر از همیشه بمانید. در صورتی که نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید با 09120311317 در ارتباط باشید. منتظر دیدارتان در سالن هستیم 😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *