فرم دهی لب و تزریق ژل

فرم دهی لب همراه با تزریق ژل

امروزه تکنیک‌های زیبایی در  همه جا فراگیر شده است و برای زیبا شدن و یا زیباتر دیده شدن اقدامات علمی پزشکی همراه با متد و تکنیک‌های جدید و بروز صورت گرفته است که یکی از این تکنیک‌ها، تزریق ژل به لب می‌باشد.

اگر می‌خواهید لب‌هایی زیبا و برجسته داشته باشید و یا لب‌های خود را بزرگ‌تر کنید با مراجعه به پزشکی معتبر و مشاوره می‌توانید بدون عمل جراحی با تزریق ژل، حجم لب‌های خود را افزایش داده و به زیبایی لب‌های خود بیافزایید.

در سالهای قبل، پزشکان برای حجم و فرم دهی لب‌ها از تزریق پارافین و یا سیلیکون مایع استفاده می‌کردند اما این روش، روش استاندارد و موفقیت آمیزی نبود و برای سلامتی افراد خطرناک بود اما در اوایل دهه ۸۰ تزریق کلاژن به لب به عنوان یک متد جدید و استاندارد معرفی شد گرچه نتایج حاصل از آن بصورت دائمی نیست با تمام این اوصاف بهتر است که بدانید امروزه برای حجیم کردن و یا فرم دهی به لب، از ژل های هیالورونیک اسید که توجه تمام پزشکان اروپایی و آمریکایی را به خود جلب کرده است استفاده می‌کنند.

برخی از مزایای تزریق ژل لب

  • این روش بصورت سرپایی و در زمان خیلی کمی انجام می‌شود.
  • در روش تزریق ژل به لب، معمولاً برای رسیدن به نتایج دلخواه یک جلسه کافی است.
  • ایجاد کبودی و تورم در این روش بسیار کم است و احتمال عفونت و عوارض جانبی در آن پایین است.
  • دوران بهبودی در تزریق ژل لب کوتاه است حتی شخص می‌تواند پس از انجام آن ورزش کند.
  • ماندگاری این روش بسیار بالاست و حتی تا حدودی با دو بار انجام دادن به فاصله ۶ ماه، ممکن است برای چند سال ماندگار باشد.

تزریق ژل و فرم دهی لب با تزریق چربی در تهران توسط فاطمه حبشی

آیا تزریق ژل لب بازگشت پذیر است؟

بهترین امتیاز این تکنیک این است که کاملاً بازگشت پذیر است حالا چرا آن را به عنوان یک امتیاز تلقی می‌کنیم؟

چون اگر افرادی که از این تکنیک استفاده می‌کنند به هر دلیلی ناراضی باشند به دلیل موادی که استفاده می‌شود و زود جذب می‌شود می‌توانند ظاهر لب خود را تغییر دهند. جالب است که مطلع باشید به غیر از افرادی که از لب‌های خود راضی نیستند اشخاصی که با بالارفتن سنشان، لب‌های آنها نازک می‌شود این دسته از افراد نیز می‌توانند از این تکنیک زیبایی استفاده کنند.

تزریق ژل و فرم دهی لب با تزریق چربی در تهران توسط فاطمه حبشی

چگونگی انجام تزریق ژل لب

پزشکان برای انجام این کار، از داروی بی‌حسی استفاده نموده تا افراد درد ناشی از آن را حس ننمایند. همچنین پزشک از سوزن‌هایی  با اندازه‌های مختلف برای تزریق ژل لب استفاده می‌کنند پزشکان با تجربه سعی می‌کنند سایز لب را همانند شکل خود لب تغییر داده که لب ها حالت طبیعی و زیبایی خود را حفظ نمایند.

تزریق ژل و فرم دهی لب با تزریق چربی در تهران توسط فاطمه حبشی

فرم دهی لب همراه با تزریق چربی

یکی دیگر از راههای حجیم کردن لب و فرم دهی به لب‌ها استفاده از روش تزریق چربی است در این روش پزشک، مقداری چربی بدن فرد را با جراحی لیپوساکشن یا لیپوماتیک خارج نموده و پس از غنی سازی توسط سرنگ به لب تزریق می‌نماید.

ماندگاری این روش خیلی کوتاه مدت است و فرد پس از انجام آن به دلیل فعالیت‌های روزانه، بخش عظیمی از آن را جذب می‌کند و حدود نیمی از چربی تزریق شده در لب باقی می‌ماند. معمولاً تزریق حدود ۳۰ دقیقه زمان می‌برد و نتایج حاصله از آن بعد از گذشت چند هفته مشخص می‌شود.

تزریق ژل و فرم دهی لب با تزریق چربی در تهران توسط فاطمه حبشی

زیبا بودن و زیباتر دیده شدن آرزوی همه آدمهاست. ما این افتخار را داریم که با داشتن تیم حرفه‌ای و مجرب میزبان شما مشتریان عزیز باشیم.